1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice
Jamjam 12
Ostatnia aktywność:
21. Wrz 2017 o 10:43
Docenione treści:
45
Punkty:
0

Obserwowani 4

Poleć tę stronę

Jamjam 12

, Mężczyzna

Jamjam 12 był ostatnio widziany:
21. Wrz 2017 o 10:43
    1. Nie ma jeszcze komentarzy do profilu użytkownika Jamjam 12.
  • Ładowanie...
  • Ładowanie...
  • O sobie

Krótko dokonania ;)
    Start na Eddessie .. bez większych sukcesów , ot lokalnie zbieranka nas była i szybko się rozmyła ... a ataku 3-4 graczy po kolei na wszystkie miasta nie dało się samemu obronić ... no i trauma gotowa :)
    Jakie ja zamieszanie na rynku wtedy zrobiłem ... Inflacja!!! Myślę że przez tydzień to byłem top złotnikiem ... ale nie pomogło.

Na Farsali od początku mniej więcej ... i znów tym razem wielka zbieranka czyli Gloria Victis .... i jej przyległości , Założyciel i radni nie mogąc dogadać się i odpowiednio zadziałać dyplomatycznie w pewnym momencie pozostawili nas maluczkich sobie .... nawet bez leadera zostaliśmy :)
    No i posypało się ... jeszcze jedna najbardziej samodzielna Akademia (jedno ze źródeł nieporozumień w Radzie zresztą :) ) walczyła jakiś czas ... Ale pomiędzy IS , Demonami i nadchodzącą z północy Sigmą koniec był nieunikniony

Więc trafiłem do IS i ZipromIS ... i tak właśnie 2017-04-28 dopadłem TOP1 wojownika ... :) Nie wiem na jak długo bo Bigoos nie odpuści pewnie ale ... jest TOP1!