1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
Jamjam 12
Ostatnia aktywność:
28. Lip 2017 o 23:22
Docenione treści:
35
Punkty:
0

Obserwowani 4

Poleć tę stronę

Jamjam 12

, Mężczyzna

Jamjam 12 był ostatnio widziany:
28. Lip 2017 o 23:22
    1. Nie ma jeszcze komentarzy do profilu użytkownika Jamjam 12.
  • Ładowanie...
  • Ładowanie...
  • O sobie

Krótko dokonania ;)
    Start na Eddessie .. bez większych sukcesów , ot lokalnie zbieranka nas była i szybko się rozmyła ... a ataku 3-4 graczy po kolei na wszystkie miasta nie dało się samemu obronić ... no i trauma gotowa :)
    Jakie ja zamieszanie na rynku wtedy zrobiłem ... Inflacja!!! Myślę że przez tydzień to byłem top złotnikiem ... ale nie pomogło.

Na Farsali od początku mniej więcej ... i znów tym razem wielka zbieranka czyli Gloria Victis .... i jej przyległości , Założyciel i radni nie mogąc dogadać się i odpowiednio zadziałać dyplomatycznie w pewnym momencie pozostawili nas maluczkich sobie .... nawet bez leadera zostaliśmy :)
    No i posypało się ... jeszcze jedna najbardziej samodzielna Akademia (jedno ze źródeł nieporozumień w Radzie zresztą :) ) walczyła jakiś czas ... Ale pomiędzy IS , Demonami i nadchodzącą z północy Sigmą koniec był nieunikniony

Więc trafiłem do IS i ZipromIS ... i tak właśnie 2017-04-28 dopadłem TOP1 wojownika ... :) Nie wiem na jak długo bo Bigoos nie odpuści pewnie ale ... jest TOP1!