Najnowsze treści autorstwa Jamjam 12

1. Jamjam 12

[Nowość] Bonusy na wyspach bez wiosek rolniczych

Mimo że bzdurne nie wytrzymałem i skomentuję jeden fragment... 'gdyby były dwie takie wyspy na morze' :-D Raczej ciężko będzie wymysleć które to by miały być.. Kogoś zawsze położenie tych tylko 2 wysp będzie faworyzować. Chyba że chciałbyś wprowadzić Coś podobnego do mini EC. :-D :-D :-D
  2. Jamjam 12

[Ulepszenie] gold

Mocny w to wątpię.... Ta plaga jednak nakręca Inno popyt na złoto.
  3. Jamjam 12

[Ulepszenie] Ustawienia Świat BYLLIS

Ale przynajmniej rozwiązał by się problem dogorywania świata przez lata ... :p
  4. Jamjam 12

[Ulepszenie] gold

Problem w tym że wprowadzono to dokładnie po to żeby nie było opłacalne...
  5. Jamjam 12

Raport ruchomy

Acha ... stary system. OKi Dzięki w tego się nie bawię ;)
  6. Jamjam 12

Raport ruchomy

raporty ruchome ??? w aplikacji ... O co chodzi jeżeli można zapytać ?
  7. Jamjam 12

[Ulepszenie] Ilość miejsc w notatniku

Nie widzę żadnych przeciwwskazań technicznych .. w końcu raporty czy wiadomości wiszą w ilości wielokrotnie większej .. a fakt raz czy dwa więcej miejsca w notatkach bardzo by się przydała ... i żeby choć jedna była widoczna w apce z możliwością zapisania choć nazwy miasta i przejścia do nie go...
  8. Jamjam 12

[Ulepszenie] Planer ataków - dodanie atalanty

Jestem ZA .. I jeszcze żeby okienka ataku zaplanowane w planerze były rozłączne tak aby można było 2-3 otworzyć na raz ech ...
  9. Jamjam 12

[Ulepszenie] Dodanie nowych Flag Sojuszu

Tak kolor... Takich widocznych zawsze za mało... Może dwu kolorowe? Oba kolor do wyboru? Choć już teraz przeglądarka mi siada jak wiekszego gracza zmieniam. Więc na nie....
  10. Jamjam 12

Sytuacja na świecie Farsala

I tak mi się wydawało że robiłem ... a na brodę to trza uważać Do zobaczenia ... ale nie na Sestos :) tam tylko wpadłem :)
  11. Jamjam 12

A nie chce mi się z tobą gadać...
  12. Jamjam 12

Mnie bawi co innego... Że w temacie Sytuacja.... rzadko podaje się fakty tylko swoje ich interpretacje... Byłem niewidoczny? Dobry ty byłeś widoczny jak mieliśmy po 10 miast... Dobra przyznaję że mnie poniosło z tym klepaniem się po plecach... Ale z tym niewidocznym to przesadziłeś. A teraz...
  13. Jamjam 12

[Nowość] Odwet na słabszych

Taaa... Nie pamiętam już kto to miał z naszego soja Ale było podobnie.. Jeszcze błyslawice i trzęsienia rzucał na niego gość z 3 miastami. Raz go wyzerował Ale facet odrodził sie gdzieś dalej i rzucał blyskawice tak jak wczesniej. Wiec zaklęcie negatywne podciągnąłbym do ataku i tez dał...
  14. Jamjam 12

[Ulepszenie] apka wioski

Niech robi przynajmniej tyle ile powinien... To ze nie można otworzyć 2 okienek z atakami w tym samym czasie to dramat.... Gorzej tragedia bo sie otwieraja Ale mimo opisów zawierają jednostki z innej miasta... A co do wiosek sprawa wałkowana już od dawna... Przynajmniej powinno dzialac jak na...