Najnowsze treści autorstwa janosik67

1. Sytuacja na świecie Naksos

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Oj wpływają, świeże mięsko, że tak powiem ;D
  2. Sytuacja na świecie Naksos

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Szkoda czasu marnować ...
  3. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: Sytuacja na świecie Juktas Tak se czytam, czytam i mam ładny polew... świat istnieje od 15 dni, a tutaj widze spekulacje na temat kto wygra świat i kto jest lepszy, toż to śmieszne :P Jedyne co narazie widać na tym świecie to to, ilu goldmenów mamy na tym świecie ;) Tyle w temacie...
  4. +/- top 10

Odp: +/- top 10 Jak ktoś chce budować i tylko zdobywać punkty, to na hiperboreę a nie na zwykłe światy :P Teraz już wiem skąd sie biorą gracze którzy mają dużo pktów i miast, a potem łatwo jest im je zabrać :D
  5. Era cudów

Odp: Era cudów Witam ponownie ! ;) Wbijam z zapytaniem czy Pijani, Jabcoki, Ocenzurowani, czy jak ich tam zwał, mają jakiś kolejny świetny plan na zdobycie korony??? Troszke sie wystrzelali, a i z budową u nich krucho, chyba musicie sie obejść smaczkiem :P Pozdrawiam i miłego klikania
  6. +/- top 10

Odp: +/- top 10 To co sie stało z naszym sojem na 24 to jest jedna wielka tajemnica lasu :D Zostawmy to, i bawmy sie tutaj, oby już bez takich niespodzianek ja tam. Pozdrawiam
  7. +/- top 10

Odp: +/- top 10 Widzę że gdyby limit osób w sojuszu wynosił 20osób i były by miejsca zapełnione to też by taki sojusz był masówką :D Gratuluje rozumowania.
  8. +/- top 10

Odp: +/- top 10 HAHHa tak czytam, czytam i śmiech mnie ogarnia i to nie mały.. Tę analizę to chyba dostałeś od Boga:P Kompletnie wyssana z palca, nie poparta żadnymi dowodami, lecz pozorami. Jak już napisał kolega zuziek analiza nic nie warta, można sobie ją wsadzić tam gdzie słońce nie...
  9. Sytuacja na świecie Psi :p

Odp: Sytuacja na świecie Psi :p Także Panie i Panowie!! Świat PSI w zasadzie umarł, i niema sie co spodziewać nowych wpisów tutaj :D Pozdrawiam wszystkich ;)
  10. Era cudów

Odp: Era cudów Ahhhh, co wy byście nie zrobili aby nikt nie czytał postów o smrodach i brudnych sprawach... Proponuję skasować forum bo po co nam one, skoro i tak nie można nic napisać :P
  11. Era cudów

Odp: Era cudów Support bardzo ciekawie sie tłumaczy :D ciekawe jaką kolejną bajke nam puszczą, pomysłowość niektórych ludzi nie zna granic :D
  12. Era cudów

Odp: Era cudów mój szacunek mieliście, ale dawno temu. kiedyś nie chciałem z wami wojny bo była nie potrzebna. Szacunek straciliście przez swoje zachowanie które pozostawiało wiele do życzenia.Szanowny Panie Thann przypominam kto tutaj wojne na bany zaczął, pretensje tylko do siebie, bo nam...
  13. Era cudów

Odp: Era cudów Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Gdybyście grali fair nie pomógłbym nikomu. pomaganie temu gostkowi wynikło tylko i wyłacznie z tego że zabraliście mi kilka zarezerwowanych miast(nie tylko mi)... Mam odwage sie przynajmniej przyznać .. Pieknie ująłeś słowo ''sojusznicy'', lepiej bym...
  14. Era cudów

Odp: Era cudów Dobra widzę że stary Andrzej już nie gra, dało sie z nim normalnie pogadać i potrafił przyznać sie do błędu, ale widze że u ciebie niema szans na takie wybryki...Człowieku czy ty sie z choinki urwałeś ja nie wiem... I nawet mi tu nie próbuj wmawiać że to ten sam Andrzej bo wyjde...
  15. Era cudów

Odp: Era cudów Wmawiaj to sobie, każdy wie jak było, tylko nie wiem po co okłamujesz sam siebie... Skoro jesteś taki mądry, powiedz mi prosze, jaka jest szkoda z fuzji pomiędzy dwoma paktującymi sojuszami??? Do wojny wy chcieliście doprowadzić przejmując nam zarezerwowane miasta, i...