Najnowsze treści autorstwa Janusz Pacewicz

1. [Naprawiony] Sparta

Odp: Sparta u mnie jest to samo mam mam dwie misje spełnione i pokazuje, żebym odebrał nagrody a tu nić. Za dużo szyfrów głupieje przeglądarka i gracze.Zróbcie jakiś poradnik - szleja w tej grze co grają już pare lat , nowy gracz nie ma szans pograć dłużej, a nie mówie juz aby mu się udało...
  2. [To nie błąd] licznik postów pod avatarem na FG

Odp: licznik postów pod avatarem na FG powinien być dyzur odpowiedzi związanych z problemami gry = im więcej szyfrów, kodów tym coraz trudniej grac X mam problem mój sojusz się rozsypał,zostałem sam.Jak wypisać się z niego?.
  3. [Wyjaśnione] wklejanie raportów w notatkach

Odp: wklejanie raportów w notatkach co robię nie tak =chciałem zmienić Here na Zeusa gra pobrała 100 sz zlota na kapłanke a ja mam nadal Herę
  4. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: Sytuacja na świecie Sparta dlaczego zostałem skasowany z gry skoro nie przegrałem bitwy - - - Automatycznie połączono posty - - - moje miasto to Akropolis :było nieżle rozbudowane:senat16,mag13,koszary14,akademia14,gospodarstwo22,kamieniałomy22,drwale22kopalni21,port5,targ7światynia4...
  5. [To nie błąd] Błąd pkt rozwoju

Odp: Błąd pkt rozwoju-gra zatrzymuje czas w rozwoju, pobiera więcej surowców niż poda tera jest całkiem dobrze harowałem jak woł do18 poz senatu i 22 poz gospodarstwa a teraz gra skasowała mnie całkowicie z gry.PO jaka cholere sie starałem aby byc załatwionym jak głupek. i co dalej nie...
  6. [To nie błąd] Błąd pkt rozwoju

Odp: Błąd pkt rozwoju-gra zatrzymuje czas w rozwoju, pobiera więcej surowców niż poda mam ten sam problem.Nie mogę ruszyć żadnej bazy.Mam7 baz w rozwoju gra przyjęła do budowy, a teraz wykazuje,że brak ludzi do rozwoju.Gospodarstwochyba20 poz. X-pokonałem przeciwnika tak wykazała gra mam...
  7. [To nie błąd] Błąd pkt rozwoju

Odp: Błąd pkt rozwoju-gra zatrzymuje czas w rozwoju, pobiera więcej surowców niż poda gra zatrzymuje czas w punkcie rozwoju=tzn czas wykonania czynności np. budowy senatu ,czy innej placówki z 3godz. wzrastado8 godz ,budowa portu z 2min urosła do2 godz. i nadal jest nieukonczona budowa-...