Najnowsze treści autorstwa Jaromakos

  1. Dyskusja na temat nowego świata

    coś z tym jubileuszowym światem chyba nie zagrało, miało być losowanie jednej z propozycji, tymczasem takich ustawień żaden z graczy nie podawał (np. jeśli chodzi o bonus nocny) o_O
  2. Wybierz ustawienia świata urodzinowego

    Zakończenie: Dominacja Szybkość zakończenia: szybka System podboju: nowy Prędkość świata 2/1/3 Limit członków sojuszu: 80 Morale: tak Bonus nocny: 22:00-6:00 Czas kolonizacji: 12h Czas podburzania + czas buntu właściwego: 12h Artefakt: Złote Runo Dodatkowe bonusy: tak -zwiększenie siły...
  3. Złotko

    Ile można mieć max złotka na koncie ?
  4. Dyskusja na temat nowego świata

    Masz rację, że nie można porównywać liczby graczy na serwerach, które trwają odpowiednio 2, 4, 6 czy więcej tygodni !! Chciałem przedstawić liczbę graczy na każdym z tych światów po 2 tygodniach od startu serwera, niestety takich danych na Grepostats nie ma (lub ja nie potrafię znaleźć) - nie...
  5. Dyskusja na temat nowego świata

    zastanawiam się czy jest sens odpowiadać na tak kretyński wpis, ale skoro już coś napisałem wcześniej to jednak odpowiem. Po pierwsze grałem na wielu światach i powiem, tak: NIGDZIE nie było takiego popytu na surkę jak na tym świecie, który opisywałem. W 3 dniu gry wielkość giełdy osiąga...
  6. Dyskusja na temat nowego świata

    7 lutego na niemieckim serwerze ruszył nowy świat - ustawienia 1/1/1 (nowy system, bez morale) - zalogowałem się, że zobaczyć jak się gra na wolnym serwerze (w Polsce takiej możliwości nie ma od 2 lat ) Najpierw przejrzałem FO, nic nie różni się od naszego - totalna krytyka dla pomysłu...
  7. Świat jakiego dawno nie było

    O tym czy świat jest wolny czy nie decyduje "pierwsza cyferka", niskie wartości dwóch pozostałych mogą świat niepotrzebnie zamulić, dlatego dla mnie fajny byłby następujący świat: 1/4/3 1 - bo świat ma być wolny (ew. można dać 2), 4 - żeby było trochę walki (może ew. być 3) 3 - żeby można było...
  8. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    OsZczepCS ty ruski agencie, ujawniłeś najpilniej strzeżoną tajemnice państwową, że oprócz kotów to jeszcze Grepolis lubie, już służby jadą po Ciebie, gorszy sorcie jeden :mad: i jeszcze ten Ubek drugi. no nie mogę .......
  9. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie chce nikogo obrazić, ani urazić - ale dysponujecie tak mocną ekipą, że gdybyście weszli lekko rozrzuceni po kilkunatu wyspach, a nie 5 czy 6 to i tak zrobilibyście miazgę z (do spólki z innymi mocnymi sojami, oni czyścili by swój fragment mapy, Wy swój i po tym byście wzięli się za łby ;))...
  10. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Z całym szacunkiem dla Ubeka, ale ta "strategia" to nic odkrywczego, każdy półidiota, który wie, że jest opcja zapraszania może to zrobić ... Na tym świecie, zrobił to też sojusz Chłopaczków, którzy nie płaczą, Michaś był u mnie na wyspie, ale wtedy to karierę robił na FO, potem walnął szaraka i...
  11. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jak tylko wszedłem na ten świat ciągle słyszę jacy Ci Karciarze mocni, że nikt nie ma szans itd Wiadomo, zorganizowali ładną gromadkę dobrych i bardzo dobrych graczy i są faworytami, ale głownie dlatego, że zaczeli od zagrywki nie fair, choć zgodniej z porąbanym Regulaminem Grepo. Weszli na...
  12. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Patryk to miał w soju samych przeciętniaków, a u Wilczura jest paru konkretnych zawodników, którzy mogą pociągnąć sojusz, gdy w końcu złotnikom się znudzi gra :):)
  13. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Spamowanie na forum to nic nadzwyczajnego, czasami można się podroczyć czy "powkurzać", ale na privach rozmawia się zazwyczaj spokojnie. Niestety to co ja tu usłyszałem od czerwonych to było lekkie zdziwko - tylu zacietrzewionych, może nawet zakompleksionych osób to nie spotkałem w w żadnym...
  14. Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ten świat jest tak nudny i nijaki, że ludziom przychodzą do głowy różne bezsensowne pomysły jak np. ataki na wyspę z cudakiem wroga nad, którym ma się przewagę w budowie 2 levele. Tak naprawdę naszym największym sukcesem jest/było doprowadzenie do EC, bo przeciwnik chciał nas zanudzić na śmierć :)
Do góry