Najnowsze treści autorstwa jfsx

1. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Czyli najpierw pisałem, ze jestem "zadeklarowanym wrogiem kroniki" a pozniej, ze są "supi" i "naj", czy równocześnie? Nie pisz po pijaku, bo głupoty piszesz :D
  2. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

których? i kiedy ja sie deklarowałem, że jestem "wielkim wrogiem" kogokolwiek? i w ogóle, tobie, ostatni raz na cokolwiek odpowiadam, bo ewidentnie zgrwywasz kogoś, kto wie wszystko, co i jak? a nie wiem nawet komu odpowiadam :)
  3. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

czemu przeciw? w gierce tak, bo tak sie pokrętnie poukładało :) Matiego zaczepiam, bo lubie jak cos piszę :) Nawet jak po przeciwnej stronie, to jest jakaś merytoryczna ;)dyskusja :) I nierozumiem tego "już" mnie się akurat rzadko po sojach skakać zdaża :) A strony z mieniać, to w ogóle pierwsze...
  4. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

hehhe, o widzę, że odezwal sie jakis miszcz strategi, co wydaje mu się, że cos wie XD nikiem z gry byś się chociaż podpisał(a), to może poświecił bym te 60 sek z życia więcej i cos odpisał w temacie :D
  5. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

kurde, pacze Mati cos napisał, myślałem, że bedzie jakaś dyskusja, o chodzeniu na łatwiznę, chociaż. a tu nuda :(
  6. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

eh, był fajny układ na świecie, nagle każdy po minimum 4 pakty XD. hehe i nikt nikogo sie nie boi, same koksy, miszczowie i kozacy :D a każdy się lęka Grzesia dać na czerwono :D 35 osób na sojek, pomysł dobry ale jak zwykle patusy wszystko popsuły :D Bo odbijają, bo nie ma czym odbijać, bo ich...
  7. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Pozdrawiam ubka (zapomniałem dopisać) ;)
  8. Sytuacja na świecie Nysa

boż, po co ja to czytalem XD. najbardziej mi sie wpis Adaśka podoba :) i to tyle w temacie nysy :D pewne rzeczy lepiej przemilczeć ;)
  9. OLINT - nowy świat z okazji 9 urodzin Grepolis

System: - stary - X - nowy - Zakończenie: - cuda - X - dominacja - Morale: - tak - - nie - X Prędkość: świata: - 1 - - 2 - - 3 - - 4 -X szkolenia: - 1 - - 2 - - 3 - - 4 - X handlu: - 1 - - 2- - 3 - X Bonus nocny: - 21:00 - 5:00 - - 22:00 - 6:00 - - 23:00 - 7:00 - - 0:00 - 8:00 - X...
  10. Sytuacja na świecie Nysa

Nie pamiętam gdzie ale sprawdzałem, przed startem i jakby było 24h w ogóle bym gry nie zaczynał. Było 8 i informacja się rozeszła. Mam tylko nadzieję, że uszanujecie wyniki ankiety :)
  11. Sytuacja na świecie Nysa

Ale ja nic nie napisałem :D A w ogłoszeniu było przez jakiś czas 8h.
  12. Sytuacja na świecie Nysa

https://prnt.sc/m7o1hm
  13. Czas okupacji na Świecie Nysa

https://prnt.sc/m7o1hm
  14. [Zakończony] Statki

A10 B2 D5 D9 E4 F7 H7 I1 J2
  15. Sytuacja na świecie Dyme

Ej, śmieszne to trochę. Z perspektywy osoby, która o koronę nie grała. Pamiętam taki moment, jak byłem w iksach i z top6, cztery soje miałem na czerwono :) a Nas było 6 osób (3 aktywne). Rozumiem, że jak się przegrało, to się szuka przyczyny ale bez przesady. Złomowanie? Popatrzcie na punkty u...