Najnowsze treści autorstwa Johnaldinio

1. Johnaldinio

Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Średnio xd ale każda okazja żeby z kuli się pośmiać jest warta wykorzystania
  2. Johnaldinio

Na bramkę weźcie sobie kule z oponentów,wiadomo że gruby na bramkę A nie,czekaj oponentów już nie ma :( w każdym razie gdzieś jest nasza maskotka roku,oprócz zasłonięcia 80% bramki dorzuca żarty typu że wejdzie i sam rozwali każdego,można się pośmiać i o bramkę być spokojny. Królik chyba już...
  3. Johnaldinio

Ech Aruś,pełnych PW za to byśmy nie dostali, łysy widzi czyje wchodzą,a ty mówisz,że są nasze ;( no po prostu załamujesz mnie czasami. Wolałem gnidosa niż kule,wróć do swojego Alter ego
  4. Johnaldinio

No u nas jest zakaz złomowania także ten...
  5. Johnaldinio

Jeszcze ognie w gratisie, zaczynam was lubić
  6. Johnaldinio

Dzięki śliczne dla kociołka za pomoc w odbiciu tej okupacji Gratulacje dla hatersow i oponentów za próbę obrony,oby więcej takich akcji!
  7. Johnaldinio

Musiałem ci polajkowac posta,idę utopić smutki w alkoholu
  8. Johnaldinio

Przecież ci napisał,że branie miasta za miastem byłoby nudne więc jedno oddał Czego w jego wypowiedzi nie zrozumiałeś?
  9. Johnaldinio

tydzień max i ci się znudzi byku :p
  10. Johnaldinio

Z tą różnicą,że ja się nie wypieram swoich słów a nie manipuluje faktami tak jak mi wygodnie
  11. Johnaldinio

Na złość wam się dogadamy pewnie,pisałem wcześniej coś
  12. Johnaldinio

Nikt wam paktowania z nimi nie zabronił, ból pewnej części ciała,że dogadaliśmy się między sobą zamiast oni z wami,ale po tym co tutaj jest pisane przez was to była naturalna kolej rzeczy
  13. Johnaldinio

Trzeba było wejść bez paktu to też byśmy bez niego grali,proste
  14. Johnaldinio

Słabe zabierać moje wypowiedzi,gdzie ani razu was nie obraziłem,a wyraziłem swoje zdanie i myślę,że nie tylko moje. Buta i arogancja to wasze cechy,nie było tutaj nic negatywnego A moja wypowiedz była do tego z nickiem ktorego nie warto zapamiętać, bo nas jechał Tyle,do następnego ;)
  15. Johnaldinio

Teraz będzie gadka,że oni w dwa sojusze walczą z całym światem itd Choć na dobrą sprawę inkwizycja ma jeden pakt (nie liczę drugiego członu) i sytuacja ta sama. Poza tym nikt im nie bronił werbowania nowych graczy, ale w swej bucie myślą,że są ponad wszystkim. Już nawet tutaj o wygraną nikomu z...