Najnowsze treści autorstwa Joker III Wielki

1. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Piecki no jak na koncu wysylasz to sie nie dziw ze Ci zostalo Ty tam jeszcze z ostrym cieniem mgly walczysz
  2. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dalto wychodz tam z campera z łaki bo odbijanie bylo czy juz do jaskini sie schowales?
  3. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jak klasyk mówi Joker wbil na wyspę dziewic na front z inkwizycja teraz to tylko wyspa #zhumorem Dalto tam nie spinaj :) bo my potrafimy utrzymac szacunek do Siebie ze szparagusem bumbosrem czy tam Sparrowkiem i Sobie pogratulowac dobrej akcji etc
  4. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dalto szykuj zakonczenie plecow edit:reszta tez moze szykowac oprocz 40 koksow i ludzi wuja
  5. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dalto dobra zaraz z pinty dostaniesz 4 JOKER* The Haters 709473 to jest moje PW ty Tyle zbierasz od poczatku przygody z grepo i jeszcze w plecy z 300k jestes wiec zaraz napisze do Arrowka zeby wytlumaczyl Ci ze to nie jest gra dla Ciebie idz byc slabym gdzie idziej essa jedziemy z kurkami
  6. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Co mnie ma bolec? ze masz duza glowe czy fioletowa?
  7. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ciebie nawet koprofil by nie osral
  8. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

dalto zaraz Ci dziwgnie na ta duza glowe zaloze i tak od cisneinia jest fioletowa
  9. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

tomus celowo z malej litery na duza trzeba zasluzyc
  10. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Johnaldinio / tomus to nie bylo do Was :) tak wogole ale milo ze nasz sojusz wywoluje tyle emocji u Was
  11. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Psy szczekaja karawana jedzie dalej :)
  12. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

zapytaj kobity zajety jestem
  13. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ostatni update dzisiejszego dnia Inkwizycja odkryla nowy sposob na odbijanie przemysl grepolis jest na nich ostro zdenerwowany... Odbijaja Iluzjami i mysla ze na ruchomym tego nie widac
  14. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

To jeszcze Inkwizycja czy już Odbijanie dla chetnych
Do góry