Najnowsze treści autorstwa Jurliss

  1. Jurliss

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nigdy nie miałam okazji podziękować Ci za nie bo zamiast płakać do mnie - płakałaś do Gwiazdy. Na forum też użalasz się do Refa, a nie do mnie. Co mam jeszcze zrobić, żebyś mnie zauważyła? Chcesz synchro ode mnie? Mam zabrać jeszcze jedną wiochę? Pofejkować? Świat jest niesprawiedliwy. Aż...
  2. Jurliss

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Viserys: *puszcza fejki w nocy i wkurza innych* też Viserys: *traci miasta i płacze, że to inni nie potrafią grać bo dostaje synchro na miasta i nie potrafi się przed tym obronić* Płacz, że się nie umiesz obronić a nie, że dostajesz synchro na miasta >.> A tak poza tym, nie chce się porównywać...
  3. Jurliss

    Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Górą nooby gupiego Królika. Hip hip hurra hurra hurra!
  4. Jurliss

    Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    19:43 "Dobra Ref, easy, wracamy na m55, mamy Adka!" 19:45 .... 19:46 Nie mogę się pozbierać. Czy ktos mi może pokazac mój front?
  5. Jurliss

    Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    6.02.2022 Utwórz Sojusz
  6. Jurliss

    [Wyjaśnione] Jak podpiąć konto na fo pod konto w grze

    " Zajrzałam sobie na wiadomości w grze, zajrzałam na wiadomości na forum a tam... posucha. "
  7. Jurliss

    [Wyjaśnione] Jak podpiąć konto na fo pod konto w grze

    Cześć, Grepolis od jakiegoś czasu zapowiada usuwanie kont z forum, jeśli nie jest podłączone do konta w grze - spoko. Zajrzałam sobie na wiadomości w grze, zajrzałam na wiadomości na forum a tam... posucha. Jak więc mam podpiąć konto? Ktoś coś?
  8. Jurliss

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Kisne Mictla, że taka pierdoła Cię TAK zabolała. Może przestań się tak przejmować? Złość piękności szkodzi :p Czepiasz się jakby jeszcze było o co XD Meliski sobie zrób i przeczytaj wymianę zdań jeszcze raz, potem zastanów się jak to mógł NIE być bait. Pośmiejemy się razem, a nie tylko ja! No...
  9. Jurliss

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    No dokładnie, nie grasz od miesiąca więc nie dziwne, że jesteś niżej, jakbyś grał to byłbyś wyżej więc o co się tu plujecie bo nie bardzo rozumiem? Fajnie, że fakty widzimy tak samo, super gdybyś dostrzegł jeszcze wielki napis BAIT na obrazku wklejonym przez Refa :p
  10. Jurliss

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    1. Ale już nie jest XD 2. Dawaj agressive solówa na minecraft'cie
  11. Jurliss

    Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Przynajmniej coś utopił, a jak ci idzie teraz na olous?
  12. Jurliss

    Rodos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    GDZIE O GDZIE O GDZIE JEST ELIASS? GDZIE O GDZIE O GDZIE JEST ELIASS? GDZIE O GDZIE O GDZIE JEST ELIASS? GDZIE E... HEROIC JEST?
  13. Jurliss

    Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Macie może jakieś ulubione pjosenki o pajonkach? Ja mam!
  14. Jurliss

    Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wow hej chłopy! Witaj Kuba, witaj Jarek. ALPHA! Uszanowanko! Jestem Julia. Co słychać Panowie?:D
  15. Jurliss

    Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Uff, ulżyło mi
Do góry