Najnowsze treści autorstwa K221

1. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1 typ: 2501
  2. Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon) Na tym świecie to sami wymiatacze są. Zwłaszcza tacy, co nie mają 2k punktów, a już robią rezerwacje i zastanawiają się, który to sojusz pobiją na starcie. Po prostu strach się bać. Od 2 dni klepię deffa i stawiam mur :-)
  3. Kalidon Party

Odp: Kalidon Party To się nazywa wolny rynek :-) Jak ktoś nie chce grać, to surka mu niepotrzebna. A złoto zawsze może się przydać na innym świecie. Ricardo z teorią kosztów komperatywnych się kłania.
  4. Kalidon Party

Odp: Kalidon Party Nie, to nie "oni" :-) Pozdr.
  5. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata No z tym natychmiastowym skracaniem, to faktycznie musi być kicha (jeszcze nie grałem na takim świecie). Ale spójrzcie na to z innej strony: jeden złotnik da ci tyle punktów, ile średniej wielkości sojusz :-) P.S. a ustawienia bliskie ideału, jak dla mnie.
  6. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Optowałbym za 2/3/2. Na trójkę z przodu to chyba za cienki jestem :) A co do bonusu nocnego, to ten z Juktasa był dobry: 00:00-8:00 Od 23:00 do 7:00 też ujdzie, choć codzienne wstawanie o szóstej rano były irytujące.
  7. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Re: Odp: Nowy świat Oj... widzę, że znów tłoczno się w tym temacie zrobiło. Immo przytrzymało nas 3 miesiące bez nowego świata i wielu graczy pozostało bez przydziału. Historia uczy, że nowy świat powinien zostać odpalony na dniach i najprawdopodobniej będzie na starym systemie podboju...
  8. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Re: Odp: Nowy świat Ja się wybieram, jeśli ustawienia będą dobre - tj. świat i jednostki będą odpowiednio szybkie. Ekipa z LegionuIX preferowała chyba w większości nowy system podboju, a mi bardziej podchodzi stary. Część graczy z Itaki (zostało 17 dni do zamknięcia) pewnie też wybierze...
  9. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Re: Odp: Nowy świat Byleby to nie była 1 - na tak wolnym świecie nie zagram. 2 z 4 aktywnych obecnie światów mają prędkość 1. Wątpię, aby otworzyli trzeci tak wolny świat.
  10. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: NowySwiat No faktycznie wychodzi, że mniej więcej co roku otwierają jedynkę ze starym podbojem. Ale ja na to nie idę. Już nigdy więcej świata z prędkością 1!
  11. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: NowySwiat To może nieśmiało zaprezentuję swoją propozycję następnego świata. Stary system podboju, 2,5/2,5/2,5 , 6 bogów, bohaterowie, Bez morale i z jakimś rozsądnym limitem graczy w sojuszu (60-70). Bonus nocny proponuję na 23:00-7:00
  12. Gracz Roku 2014 Itaka - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Itaka - Głosowanie popieram Pana Andrzeja R. Patrząc na osiągnięcia - zarówno indywidualne jak i sojuszowe - to chyba oczywiste.