Najnowsze treści autorstwa kamil3413

  1. kamil3413

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Krzychu mocno ci kibicuje.Ja wierzę że wydoisz te krowy xd
  2. kamil3413

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tak czytam o tych twoich strategiach i przemyśleniach...Mam pytanie.To ty jesteś tym legendarnym bratem Darsena?
  3. kamil3413

    Dyskusja na temat nowego świata

    I prędkość zmniejszyć do 1 żebyście z bratem zadyszki nie dostali :)
  4. kamil3413

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Hmm no szaraki zrobiłeś ale świata nie wygrałeś...
  5. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ahh gdzie są ci krzykacze co od 13 strony tego tematu tak się wychwalali? Taraz slotów brakuje żeby pozbierać to co do mnie należy xd
  6. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Aż mam przed oczami jak ten słoik pęka xd
  7. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ty konsekwentnie temat rzeka. Pokaż mi post gdzie się tak strasznie zachowałem? Miasta oddałem? Hmm... Ja wiem ty to byś z całym światem sam wygrał :) skoro nie miałem defa to nie broniłem proste. Ciągle pilujecie w te miasta to co miałem sam zrobić? I o moją stabilność się nie martw bo wszystko...
  8. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Idź już i tak nikt cię nie lubi
  9. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Powiedziałem już czas rozliczeń nastąpi z końcem serwera. Na razie się nie ciesz.
  10. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Miałem nie odpisywać ale odpisze. Typie przecież ja je oddaje. Mówiłem że sloty mi potrzebne bo się przeprowadzam. Ale spokojnie wrócę po nie :) to nie jest strata tylko wynajem długoterminowy :)
  11. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dobra nie będę się rozpisywał bo z takim noobem jak ty to nie ma sensu. Wielki Boss Grepolis haha. Nara!
  12. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    To po co piszesz o jakimś zaproszeniu. Mnie ten twój sojusz tyle interesuję co nic. Serwer jeszcze długi i zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni :)
  13. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Typie czy ja cię wywołuje? Sam zaczynasz. Siedz sobie w tym kółku wzajemnej adoracji i się nie udzielaj :)
  14. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Spalił bym się że wstydu gdybym taka dostał. A ty zamiast pisać to zabierz resztę tych miast bo muszę sloty zwolnić
  15. kamil3413

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tak było nie zmyślasz :)
Do góry