Najnowsze treści autorstwa Karwallo

1. Karwallo

Sytuacja na świecie Byllis

No nareszcie
  2. Karwallo

Sytuacja na świecie Katania

No żeby nie skłamać to ta robota w paincie zajęła mi max 2 minuty, a satysfakcja jaką doznaję zbierając lajki wynagradzają mi ten zmarnowany czas który przepadł bezpowrotnie A poza tym widzę że Ty dalej nie rozumiesz co ludzie piszą, ja straciłem 2 minuty na przeróbkę a ty połowę dnia na...
  3. Karwallo

Cóż, nie znam jego przeszłości, ale widać od razu jakie musi mieć smutne życie żeby się na forum napinać jakby nie było nic lepszego do roboty, ja to się zastanawiam czy dziś będzie cieplej bo muszę umyć auto od tej soli drogowej co ją tonami sypią - to jest dopiero problem!
  4. Karwallo

Haha, jedyną osobą która tutaj się grzeje to jesteś Ty właśnie, weź sobie też drina zrób i wyluzuj, jest weekend trzeba wyluzować a nie się napinać bez sensu
  5. Karwallo

Po co ma wychodzić jak przecież rękę ma 'pod ręką' .
  6. Karwallo

To było pytanie skierowane do was więc nie rozumiem, czytać nie potrafisz czy jak tam?
  7. Karwallo

Hehe to może tak humorystycznie teraz
  8. Karwallo

Wy sami do siebie piszecie czy jak? Wygląda to co najmniej dziwnie
  9. Karwallo

Nie! Załatwimy to tu i teraz na FO, kto jest zwycięzcą oceni support!
  10. Karwallo

Cóż równie dobrze można powiedzieć że wielka pralnia wbija tylko kolony dzięki moralowcom, ale na co to komu :) Zresztą każdy gra jak chce, ja nie widzę problemu bo sam nie raz jak mam mało czasu na grę to sobie wstawię paczkę birem czy dwie na wszelki wypadek i to znaczy że ja czy inna osoba...
  11. Karwallo

Także kolego serrit sam widzisz że ewidentnie nie będzie już dla Ciebie miejsca :/ No nie da rady upchać więcej :/
  12. Karwallo

Dyskusja na temat aktualizacji

U kogoś też przy próbie logowania występuje komunikat że "Gracz korzystający z tej nazwy nie istnieje. Spróbuj ponownie." ? Bo boję się że mi się samo konto usunęło :D
  13. Karwallo

Aj tam zaraz przeprosiny, po prostu ja tutaj z chłopakami się leję praktycznie od startu Katanii i żeby miło się grało to trzeba normalnie porozmawiać bo po drugiej stronie też siedzi normalny człowiek który ma swoje życie i swoje problemy i nie ma co jeszcze na grze mu dorzucać kwasów, a te...
  14. Karwallo

Ehh, bez beki za dużo czytania, oczy aż bolą :D Ja proponuję żeby się po prostu bawić grą zamiast pisać o każdym przejętym mieście kroniki czy tam koalicji, bo bez sensu to, wy nam zabierzecie 2 a jutro my wam 2 i tak ta gra działa, nie ma co komentować każdej okupacji z osobna, każdy nie miał...
  15. Karwallo

A kolejna sprawa - piszesz zrobili pakt z "kimkolwiek" to teraz słuchaj bo to wy na początku świata z tymi 'kimkolwiek' podpisaliście pakt przeciwko nam, a powody zerwania go są mi znane, zresztą co tu gadać typowe zachowanie w stylu "wy pomagacie nam, a my wam nie" ale o tym nie wspomnisz co...