Najnowsze treści autorstwa Kazanuchi

1. Kazanuchi

[Naprawiony] bład w evencie

Tak własnie jest... technicy są wszyscy jednacy... u mnie w firmie też tak naprawiają... za 24 godziny problem zostanie rozwiązany :P Dziękuję za odpowiedz... :)
  2. Kazanuchi

Ok... zapomnialem, że to Grepolis i tu się pierdzieli wszystko... bląd jest ewidentny, ale trochę inna jest jego natura... nie chce mi się nawet pisać, bo to tak jakby się rozmawiało z głuchym o muzyce...
  3. Kazanuchi

Hejka Gracz Kazanuchi świat Dyme Mam recepturę na 3x12 matykor a jak chcę jej użyć pojawia mi się, że to jest receptura na 1x12... Niestety nie jestem w stanie teraz zrobić screenschota, bo na tablecie gram... Coś się da z tym zrobić? proszę o szybkoą odpowiedź... planoałem własnie dziś zużyć...
  4. Kazanuchi

Sytuacja na świecie Dyme

ja się zalogować na apkę też nie mogę
  5. Kazanuchi

Sytuacja na świecie Dyme

no nie wiem...ja się zalogować nie mogę...
  6. Kazanuchi

Sytuacja na świecie Dyme

kilka lat przerwy, bardzo wiele nowości i zmian, ale serwery padają tak samo często i chętnie jak kiedyś...
  7. Kazanuchi

Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Tobie to już proponuję PON permamentny skoro wolisz spać niż robić "cośtam" w nocy z żoną...
  8. Kazanuchi

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Hehe, masz rację, to Baris był, ale nie zmienia to mojej opinii
  9. Kazanuchi

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Zgodzę się w 100% - grepolis to gra zespołowa, a jeśli ktoś o tym zapomina to zawsze przegrywa. Z doświadczenia wiem, że aby dość skutecznie grać to należy mieć w sojuszu przynajniej 20-30 niezłych i aktywnych graczy. W zależności od umiejscowienia na mapie...
  10. Kazanuchi

[Naprawiony] błędny opis

Witam, W sumie to głupstwo, ale chyba warto zmienić, bo dlaczego ma być błędny opis. Najeżdżając kursorem na arcykapłankę pojawia się opis jej opis - słowo "Atakujące" jest niepotrzebne, a nawet mylące, gdyż bonus działa także w przypadku obrony.
  11. Kazanuchi

[Naprawiony] Błąd w planerze ataków

Witam, po dzisiejszej aktualizacji znikły z planera przyciski "dodaj atak" i "dodaj cel ataku" - a może dokładniej - przyciski działają lecz nie ma ikonek... oto dowód:
  12. Kazanuchi

Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji taaaa........ a testowaliście geniusze planer ataków? bo nie działa... masakra. Zawsze po aktualizacji coś nie działa. Poprawka - planer działa lecz niestety nie jest widoczny przycisk [dodaj atak] - za chwilę zgłoszę to w odowiednim dziale
  13. Kazanuchi

Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015 Maniek - przecież ja nie neguję tego, że sojusz przechodzący do obrony, szczególnie jak się ma taki handicap jak event paść musi. Piszę, że po pierwsze event jest taki sam dla wszystkich więc nie widzę powodów dla których nie można odpłacać...
  14. Kazanuchi

Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015

Odp: Dyskusja na temat eventu z okazji Halloween 2015 cały czas beczecie jak poparzeni... może i można rozbić wrogi sojusz, ale wrogi sojusz też może atakować to raz, a dwa nie zapominajcie o tych dziesiątkach sztormów i gniewów puszczanych na ataki... to jest masakra - posyłasz kilka kolonów i...
  15. Kazanuchi

Farsala Party

Odp: Farsala Party do piątku sporo ludzi straci chęci do gry na Edesie - więc znajdą się chętni - będzie to świat nieudaczników - dlatego chętnie wpadnę sprzedać im surki za złoto