Najnowsze treści autorstwa Kazhan

1. Kazhan

Sytuacja na świecie Cytera

Dex, jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili Świat mnie wskrzesił. Wiem, że to nie Wielkanoc... ale naprawdę jest fajnie. Haszek jak dla mnie genialny, bezpruderyjny typ, który w grepolis robi co chce, udowadnia co chce... i tak naprawdę lepiej z nim zgubić niż z Ptaku znaleźć. Chcę dołączyć do...
  2. Kazhan

Sytuacja na świecie Oropos

coś Ty taki wrażliwy. Adaśko na Atenach już swoje żale na temat botów wielokrotnie napisał.
  3. Kazhan

Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon)

Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon) dokładnie.
  4. Kazhan

Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon) nie no... mam nadzieję, że za kilka dni będziecie odróżniać Watahę od Watahy Wilków i jej dwóch czy więcej akademii. zresztą czas pokaże. ranking w tej chwili na wesoło ale jakieś wprowadzenie do "poważnej" statystyki musi być.
  5. Kazhan

Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon) mamy jeszcze SFORĘ i wszystkie pozostałe sojusze z wilczkiem w profilu :p
  6. Kazhan

Odp: Top 15 - Ranking - Statystyki (Kalidon) Top 15 Sojusze atakujący :p
  7. Kazhan

Filmowa zgadula

Odp: Filmowa zgadula Fandango. Fajny filmik. Taki protoplasta Kac Vegas. Kto oglądał ten wie.
  8. Kazhan

Filmowa zgadula

Odp: Filmowa zgadula a niech będzie, że i ja coś dorzucę.
  9. Kazhan

Alfabet muzyczny

Odp: Alfabet muzyczny w ten weekend w Głogowie będzie Alphaville:) Ellie Goulding - Love Me Like You Do
  10. Kazhan

Alfabet muzyczny

Odp: Alfabet muzyczny Zobie - The Cranberries https://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts