Najnowsze treści autorstwa kemil6311

  1. [To nie błąd] Blokowanie rozbudowy cudów ,przed czasem pokoju

    Pewnie następna z tej "elyty", która podobno ma honor i zasady i ich przestrzega, za to za grosz kultury nie widać. Wolę moją bandę niż Twoją "elytę", a rozwalić to się możesz na tapczanie, jeśli lubisz rozwalanie oczywiście, a jak już chcesz wiedzieć, w której kolejce stoję i po co, to może po...
  2. [To nie błąd] Blokowanie rozbudowy cudów ,przed czasem pokoju

    Nie ważne kto ma rację, ważne, co jest słuszne. A Weronika nie ma racji, co więcej straciła wątek. Rozmowa na pewno nie była o rozwalaniu wojska tylko o blokowaniu cudaków jak słusznie zauważył manfred. Chyba, że Weronika to nie linuxx. A tak w ogóle, jak słyszę/czytam jacy to wszyscy honorowi...
  3. [To nie błąd] Blokowanie rozbudowy cudów ,przed czasem pokoju

    Aaaa, przenośnia!!! Ja Cię przepraszam, a już myślałem, że gadasz z roślinami, nawet wyobraziłem to sobie. Nie powiem, wyglądało to troszkę pajacowato inteligęcie, przez ę, jak ęcyklopedia. Tak się zaperzyłeś, że nie wyłapałeś ironii. A jakież słownictwo wzbogacone nieco sztucznie, WOW, że się...
  4. [To nie błąd] Blokowanie rozbudowy cudów ,przed czasem pokoju

    Panowie i Panie, o czym Wy piszecie? Łajzy, gadanie z roślinami doniczkowymi, honor, kodeks itd. Pogięło Was? Chcecie grać honorowo, a sypiecie wyzwiskami. To po pierwsze. Plucie na ulicy nie jest dozwolone - to po drugie, a po trzecie to nie bądźcie tacy honorowi. Jest wśród Was chociaż jeden...
  5. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

    Ale jak sobie nie pozwolisz? To wirtualny świat, który rządzi się swoimi prawami. Można pisać różne rzeczy i nikt nic nie zrobi, chyba, że łamie regulamin. Po prostu nie można wszystkiego brać do siebie. Może wszyscy wyhamujmy i tylko przypilnujmy, aby błąd został poprawiony - na tym świecie się...
  6. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

    Chyba nie bardzo... I to nie z powodu płci, czy wieku. A Ty jak sądzisz? :)
  7. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

    Rozumiem, ale przecież wiesz - to WSZYSTKO to jest gra, jak całe życie. Po co nerwy. Jedni reagują tak inni inaczej, ale jest jak jest. Poza tym jedni są na cenzurowanym, a inni nie. Zresztą - Ty też zrozum pozostałych. Dla zdecydowanej większości włącznie ze mną, kasa którą w to pakujemy jest...
  8. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

    Co Ty darisz? Ty naprawdę tak na serio? Strasznie się spinasz. My oczywiście atakujemy support, ale tylko ich. Nikt tu złego słowa o Was nie napisał. W grze jest ewidentny błąd, o którym wcześniej nikt nie pomyślał i ktokolwiek by był na naszym miejscu reagowałby tak samo. Nie słyszałem co...
  9. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

    Strasznie się spinasz z tymi komentarzami. Jeszcze o Rydzyku nie wspomniałeś i o papieżu.
  10. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

    Nie no, za całym szacunkiem należnym przeciwnikowi - raczysz żartować. Jasne - gra to gra, zabawa to zabawa, więc bić się pewnie nie będziemy, ale są pewne granice tego czegoś. Skoro jest jakiś wyścig - a jest, to nie może być tak, że jednych się zatrzymuje, a drugim pozwala zasuwać. Twoja oliwa...
  11. [To nie błąd] Blokowanie rozbudowy cudów ,przed czasem pokoju

    Droga Yakamoz Generalnie to nie interesuje mnie, że w przyszłości bliżej nieokreślonej poprawicie bubla, interesuje mnie stan na dzisiaj, bo od półtora roku do DZISIAJ wywalam co miesiąc kasę na tegoż bubla. Przyszłość o tyle mnie nie interesuje, że nie mam czasu na buble i zapewne nie będziemy...
  12. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

    Ja bardzo przepraszam, ale to nie była odpowiedź na mój post. Napisałem wyraźnie - nie było sytuacji, że czas pokoju zachodził na budowę ostatnich poziomów cudów. I tyle.
  13. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

    Za to zupełną nowością jest obecna sytuacja, czyli czasowy zbieg budowania najwyższych poziomów Cudów z czasem pokoju. Z tą prośbą o dyskusję na odpowiednim poziomie też Cię trochę poniosło. Jak dla mnie poziom jest całkiem, całkiem - merytorycznie, kulturalnie. Wcześniej ktoś tam co prawda...
  14. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

    Przede wszystkim dzięki za skasowanie mojego całkiem kulturalnego wpisu. Jednocześnie proszę o wytłumaczenie - co ma piernik do wiatraka, czyli co ma czas pokoju do budowania? Może lepiej zmienić zasady i pozwolić na budowanie w czasie pokoju, przynajmniej będzie sprawiedliwie. Skoro mogę...
  15. [Ulepszenie] Era Cudów a Czas Pokoju

    Panie Starszy Moderatorzę - możliwości to nie ma przewrócić hełmu na drugą stronę, a na zmiane zasad Czasu Pokoju ZAWSZE są możliwości. Pamietaj, że to MY gramy w tę grę. [ciach] Powtarzam - BŁĘDNYCH I NIEUCZCIWYCH.
Do góry