Najnowsze treści autorstwa Kierowniczek

1. Kierowniczek

Sytuacja na świecie Lapitos

Niedługo pewnie wbije jakiś walec który rozjedzie to wszystko :)
  2. Kierowniczek

Sytuacja na świecie Lapitos

Najlepsza oferta na rynku surowce prosto od Kierownika. Ze mną zawsze będziesz miał pełne magazyny. A ja zadowolony ze sztabek złota. Zapraszam do składania ofert wpółpracy. Wybieram tylko najlepsze oferty. :)
  3. Kierowniczek

Dyskusja na temat nowego świata

Może wpadne pobudować wam domki żeby nie wiało nudą w nadciągajce zimne i ponure dni :] Pozdrawiam
  4. Kierowniczek

Sytuacja na świecie Cytera

Smoki Były Są i Będą czy to się komuś podoba czy nie :)
  5. Kierowniczek

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich kobiet bawiących się tutaj z nami!! Mam nadzieję że będzie was coraz więcej !! Wszystkiego dobrego kochane dziewczyny :):)
  6. Kierowniczek

Co za problem przenieś kilku graczy do akademii a zresztą co za różnica kto jest top1 bo dla mnie żadna. Dlatego zakończę to cytatem "Żeby wygrać bitwę, potrzeba setek tysięcy żołnierzy, ale żeby zwycięstwo poszło na marne, wystarczy kilku szpiegów."
  7. Kierowniczek

Jak ktoś spojrzy to top 1 są sojusz Za chwile i Chimerycy to jak by ich akademia ;)
  8. Kierowniczek

Ojj tam co wy się spinacie niedługo wiosna sezon na grepolis się kończy można wyjść na spacerek z żoną. Pobiegać z kolegami jak Grzesiek tu podał przykład na boisku i faktycznie też się zdarza nogę podłożyć znajomemu żeby bramki nie strzelił a pózniej wypić zimne piwko na ławce w parku. Dlatego...
  9. Kierowniczek

Jak z dwóch stron biją dwa największe sojusze to się nie dziwię że Smoczy Legion jest rozbierany. Podejrzewam ,że to kwestia czasu. Jak się połączą sojusze Za Chwile, Chimerycy, Trochę póżniej będą nr 1 z lepszym położeniem nie to co Pandy na środku mapy. Mam nadzieję że się mylę i walczymy co...
  10. Kierowniczek

Przyjemnego szumu w głowie, Wygodnego miejsca w rowie, No i może jeszcze potem, Spokojnego snu pod płotem. A na każdym kroku, szczęścia w Nowym Roku!
  11. Kierowniczek

Zdrowych i Wesołych Świąt !! Mordeczki :D
  12. Kierowniczek

Milordzie czy jak tam Ciebie zwali już słabo pamiętam kilka lat temu grałem jakoś Ciebie zainteresowała moja osoba :D
  13. Kierowniczek

Witam. Wejdę i poklikam zima nadeszła :D
  14. Kierowniczek

Sytuacja na świecie Apollonia

Az się odechciało grać na takich bonusach Grepolis traci sens.. Chyba że ustalimy solidarnie że nie uzywamy tego :D Co jest nie możliwe
  15. Kierowniczek

Sytuacja na świecie Apollonia

Budujcie budujcie miasteczka żeby było co przejmować :)