Najnowsze treści autorstwa kkuull

1. Sytuacja na świecie Olint

tak, klinem. klinem z 50k lądu, który by rozwiązał problem, gdyby gra łaskawie poinformowała o atakach
  2. Sytuacja na świecie Olint

jak bym widział ataki, to bym nie jojczył teraz do suportu, tylko na nie reagował. wydaje mi się, że widok nadchodzących ataków to nie jest chyba duże wymaganie do funkcjonalności gry?? (nie czepiam się alarmów na apce czy opóźnionyxh raportów - nie jestem roszczeniowy)
  3. Sytuacja na świecie Olint

szczury... krety... zdrajcy.... jak i po co grać, skoro przeciwnikowi nie można nie tylko pogratulować, ale i nawet ręki się takim nie podaje....
  4. Sytuacja na świecie Olint

hehe, a na forum się nie pochwalił..... że stosuje taką taktykę. ale w sumie, doprowadzić przeciwnika do konwulsji (nawet jeżeli są to konwulsje ze śmiechu) to zawsze jakaś taktyka
  5. Sytuacja na świecie Olint

Most nie kozacz, bo dam stopa na te Twoje popierdółki i skończy się rumakowanie.... Wesołych Świąt Wszystkim :)
  6. Sytuacja na świecie Lapitos

hehe, patrze że front dotarł do mysiej dziurki, nie ma jak się schować za czyimiś plecami, trzeba grać.... i nerwy niektórym puszczają ;)
  7. One Tap. vs Dariosh

heh, nie rzuciłem sam. Rzucili wszyscy (lub prawie wszyscy), którzy stanowili o sile śp. tuptusi... ale rozumiem, że chciałeś być zabawny. Zresztą, niepotrzebnie tu wszedłem, bo fajnie było nie czytać Cie na forum ;)
  8. Top15 sojuszy

Też się zabawię we wróżbitę macieja :cool: 1. Dzieci.... - zdecydowany faworyt, ładnie im żre :) 2. Spqr - oni są między młotem (Dzieci) a kowadłem (Karkówka).... zobaczymy, choć sukcesów nie wróże 3. Armada - tu się zgadzam z przedmówcą (ciekawe ile jeszcze pociagna), a odpowiedź raczej...
  9. One Tap. vs Dariosh

nudzi Wam się patrze :D choć ten pojedynek to raczej mocno nierówny, jak zabrać dziecku cukierka :cool: aha... drogi Dareczku, od szmaciarzy to możesz wyzywać siebie i swoich bliskich
  10. Sytuacja na świecie Lapitos

nie płacą mi za to, ale pobawię się w pedagoga (ale za free jest tylko jedna porada :cool: ) powyższym wpisem potwierdziłeś, że jesteś nikim więcej niż zwykłym hejterem :) a dlaczego? bo zamiast cieszyć się z sukcesu, to satysfakcje sprawia Ci czyjaś porażka. jest taka powiedzenie trafnie...
  11. Sytuacja na świecie Lapitos

zdziwił byś się bardzo bardzo :)
  12. Sytuacja na świecie Lapitos

tyle tylko, że jeśli u Was 60, to to jest nadal: 40 tuptusiów kontra 60 śpiochów, kilkudziesięciu csw i kilkudziesięciu kohorty do pomocy w defie. a nam nikt nie pomagał w ostatnich akcjach i musieliśmy radzić sobie sami w relacji 1 do 4, tak mniej więcej....
  13. Sytuacja na świecie Lapitos

garudoo - jakie 100 osób w tuptusiach? aktywnych (poza urlopami) było niecałe 40 osób. a pozostali nie planowali wracać z urlopów. nie wiem jak to wyglądało u dezerterów, ale szanse na porozumienie tuptuś/ck/dezerterzy zaprzepaściło ego, ale nie nasze ego i uwierz mi - rada była skora żeby oddać...
  14. Sytuacja na świecie Lapitos

nie wiem, ale się wypowiem.... tylko tak mogę to skomentować. bez urazy Ci najlepsi ofowcy to albo pokończyli, albo siedzieli już w defie (ja miałem więcej birek niż ogni, choć akurat jestem w ofie turboogórkiem, więc to niereprezentatywne). A to że nasi liderzy skończyli to akurat fakt...
  15. Sytuacja na świecie Lapitos

Lenka39 - złota zasada, najpierw czytam, potem pisze :) przegraliśmy, nie ukrywamy tego i było to tutaj wyraźnie napisane. Tomekru - plujesz jadem, ale wiec jedno: no name nie jest w stanie nikogo obrazić. Plujący jadem no name to tylko pożałowania godny hejter :) Prowokatorka - nie masz...