Najnowsze treści autorstwa ***Kojiro***

1. ***Kojiro***

Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

1. Bo gra nie weryfikuje kto jest faktycznie dobrym graczem ( z kilku powodow ) - nie kazdy moze grac non stop i reagowac na wszystko co sie dzieje - nie kazdy moze inwestowac duzo kasy w zloto - nie kazdy moze od poczatku trafic do dobrego sojuszu przez co traci na rozwoju, a i czesto...
  2. ***Kojiro***

Sytuacja na świecie Dyme

Czysto towarzysko, po ochronce mnie już nie będzie. Poklikać w domki zawsze fajnie, tym bardziej będąc pod ochroną:)
  3. ***Kojiro***

Sytuacja na świecie Dyme

Do mnie dotarło, że to nie Inno jest głupie. Bo oni na tym zarabiają bo coraz więcej ludzi złoci. Mniej gra, ale i tak pewnie lepiej na tym wychodzą bo teraz kwoty ładowane w grę czasami są kolosalne. Oni nie są głupi, to biznes. Bardziej bym się skłaniał ku graczom. Większość się na to godzi...
  4. ***Kojiro***

Sytuacja na świecie Oropos

No, a ja już kończę z tym pożeraczem czasu :) Parę miast zostało do oddania i wolność :) Powodzenia !
  5. ***Kojiro***

Sytuacja na świecie Rizinia

Komentarz dotyczacy zwierzat obrócić w gender, gratuluje :) Natomiast jak już się kogoś o takie coś posądza warto używać poprawnie czasów, Napoleon co najwyżej MIAŁ rację, a nie MA.
  6. ***Kojiro***

Z tym stadem baranów i lwem ... to ładnie brzmi, jest to chwytliwy slogan, ale... :) na grepo się nie srawdza absolutnie, na wojnie też by chyba nie przeszło ;) Poza tym w przyrodzie to niemożliwe bo lew by je pozjadał :)))) prędzej już pasuje, że Baran prowadzi swoje owieczki na rzeź, a lew...
  7. ***Kojiro***

No jak już wcześniej pisałem, nie miałem racji co do niego i tego drugiego gracza z MDG, który do nas na Geli dołączył, a także pisaliście na forum co i jak z nim. Człowiek uczy się na błędach, ale najważniejsze żę takie osoby szybko się demaskują przy jakimś bezpośrednim kontakcie w grze i...
  8. ***Kojiro***

Przerzuć się na LOLa jak ja :) bez porównania
  9. ***Kojiro***

W ogóle jaka akcja :) weszliśmy pohandlować bo gramy na oroposie, ktoś tam się zgłosil , ktos przyjal bo kazdy ma u nas max uprawnien. Okazalo sie ze gracz: Szczurek2054 planowal, akcje na naszych dwoch graczy w tym mnie wiec dolaczyl i chcial rozwiazac sojusz przy akcji :) juz jest u swoich...
  10. ***Kojiro***

---KMICIC--- nick na tym swiecie
  11. ***Kojiro***

Ja wioske na m45 tez oddam jak ktos chce
  12. ***Kojiro***

Zalatuje boskoscia :) staty ladnie pokazuja jak to od poczatku miast nie traciles, a twoje ciagle masy do nas o pomoc w klinowaniu kolonow do ciebie przestalem nawet odczytywac. W sumie masz racje, mam szczescie, ze nie gram blisko Ciebie. Jeszcze bys trafil do naszego soja i nam bys zrobil...
  13. ***Kojiro***

I zrobiłbyś mi co ?
  14. ***Kojiro***

Dowodow jest mnostwo: privy do graczy, screeny, jego masy, opisy jego profilu. Wystarczy pograc na tych swiatach by to widziec, albo chociaz poczytac fora tych swiatow. Myslalem podobnie jak ty gdy gralismy na Geli, ze na Turka sie uwzieli i go jada bezpodstawnie. Zderzenie z rzeczywistoscia...
  15. ***Kojiro***

Kolejny obronca Turka :) ten twoj wzor to akurat jest pierwszy do obrazania i pisania bajek czego przykladem jest Oropos wlasnie. Nie spotkalem jeszcze na grepo tak toksycznej postaci, a trafilo sie juz kilku przypalow. Klase pokazal w pelni i na geli i na oroposie ( akurat tam gralem i gram to...