Najnowsze treści autorstwa kowalt01

1. Sytuacja na świecie Achilles

Pomysł z bohaterami został zaakceptowany. Teraz jest kwestia kiedy to zostanie zrealizowane. Na pewno dodanie bohaterów uatrakcyjni grę tutaj i może ją trochę ożywi
  2. Sytuacja na świecie Rizinia

To kopalnie musicie mieć tego złota
  3. [Ulepszenie] Dodać Bohaterów :)

całkiem dobrze się ten świat trzyma jak na świat grabarzy
  4. [Ulepszenie] Dodać Bohaterów :)

Świat bohaterów bez bohaterów jak to możliwe
  5. [Ulepszenie] Dodać Bohaterów :)

Dawać bohaterów na serwer Achillesa. Świat stary ale jacyś ludzie tam grają dlatego trzeba ich trochę po rozpieszczać. //Poprawiłam ankietę, niestety przez to zniknęły dwa głosy z opcji "nie interesuje mnie to". W razie czego powinniście mieć możliwość ponownego oddania głosu, jeśli został on...
  6. Sytuacja na świecie Rizinia

No chłopaki płyniecie równo. W tej grze jest jak w życiu, zawsze musi być wygrany i ten kto dostanie bęcki. Wszyscy podejmujemy decyzje nawet te bardzo ryzykowne, których konsekwencje są odczuwalne w przyszłości. Ludziska cieszmy się i szanujmy bo mamy odrobinę Rozrywki. Celowo napisałem słowo...
  7. [Ulepszenie] Częściowe przywrócenie wiosek rolniczych.

kurcze a może da się zrobić aby po starcie każdy z graczy wybierał czy chce aby miał wioski za punkty walki czy po staremu. Kilka fiku miku w kodzie gry i da się zrobić ;P
  8. [Ulepszenie] zmiana nazwy miasta- apka

tak naprawę to po cholerę to wszystkie apki i dodatki jak Kreciki i GRCRT. Kiedyś tego nie było a grało się cudownie i epicko.
  9. Sytuacja na świecie Rizinia

chyba kamil zaorał cała dyskusję. Poszło w pięty adwersarzom. Dyskusja się zakończyła. PS. Kto by pomyślał, że na Rizini taki spokój.
  10. [Ulepszenie] zmiana nazwy miasta- apka

gra aktywna wymaga ciągłego bycia online dlatego bardziej poręczniej jest siedzieć lub biegać po mieście z komm lub tabem niż z kompem. Myślę również, że się mylisz w kwestii, że apka jest tylko dodatkiem (tak było na początku) ale to się zmienia jak przyzwyczajenie ludzi. Za jakiś czas (może...
  11. [Nowość] czas aktywacji po wbiciu urlopu

co do pkt pierwszego to bym ten czas skrócił maksymalnie ile się da nawet bo to oczekiwanie aż urlop wskoczy jest naprawdę bez sensu. Jak dla mnie to mogłoby być wbicie urlopu zaraz po kliknięciu w "urlop" gracz z automatu byłby przenoszony na urlop. Oczywiście w przypadku gdyby leciał na gracza...
  12. [Ulepszenie] zmiana nazwy miasta- apka

no właśnie Donbeker zejdź na ziemię bo to nie jest gra komputerowa tylko przeglądarkowa. Aby to odpalić nie musisz mieć mocnego sprzętu komputerowego wystarczy naprawdę bardzo stary i słaby sprzęt byle pociągnął przeglądarkę :)))) A dzisiejsze komórki przewyższają wielokrotnie moc obliczeniową...
  13. [Ulepszenie] zmiana nazwy miasta- apka

jak dla mnie to wersja komputerowa powinna być w 100% zgodna z mobilną i odwrotnie. Jest jeszcze kilka rzeczy do poprawienia.
  14. [Nowość] czas aktywacji po wbiciu urlopu

1. Należy skrócić czas aktywacji urlopu 2. Należy tym czasie dać możliwość dokonywać ataków na inna osadę, gdyż ten czas jest czasem gry a nie jakiejś poczekalni albo przeczekalni 3. Warto by się zastanowić nad opcją Zastępstwa na koncie (na czas aktywacji urlopu) Ty jako właściciel konta...