Najnowsze treści autorstwa kozek98

1. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt Po pierwsze Artur nie ma dostępu do mojego konta i jest to moje wyłącznie konto ani teraz nie przekazuje zadnej wiadomości od Artura więc brawo za inteligencje :)
  2. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt bastek i kardomic mieli bana to stracili o wiele wiecej miast ale MDG i GNS się nie podniecało ani nie szczyciło się tym , tym ze podbijaja takie miasta bo to żaden wyczyn. Natomiast Gdy Rzeźnia przejmuje miasta po banie czy jak ktoś nie ma dostępu do grepolis...
  3. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt ależ oczywiście :) Zamknę się w tym momencie i popatrzę na wasze wpisy na forum i się pośmieje jak będę czytał że Rzeźnia jedzie MDG :)
  4. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt Stary wyga ? błagam cię dobrze wiedzieć że jestem stary hahaha :) a moze suchara opowiesz mi jakiegoś ciekawego o rzeźni ? - - - Automatycznie połączono posty - - - poważnie ? pan i król ? w MDG jest przecież tyrania a Artur sprawuje nad wszystkim władze...
  5. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt Żabeczko droga, taka dorosła pani a pisze o człowieku "kebab" niby ludzie w tej Rzeźni tacy kulturalni i w ogóle ale premium proponują a o normalnym obywatelu piszą "kebab" co stawia na prawdę na waszą inteligencję :)
  6. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt Tak brawo chwalcie się zabraliście mu miasta jak nie miał neta brawo macie się serio czym chwalić :) Tak jak akcja na naszego kolosa hahahaha :)
  7. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt Ustalcie w rzezni stanowisko czy wypieracie sie, ze takie pw mialo miejsce, jezeli zaprzeczycie i bedziecie twierdzic, ze to nie jest prawdziwe pw to MDG zrobi scrina orginalnego pw i was osmieszy i poza tym, ze bedziecie przekupywac ere cudow pieniedzmi...
  8. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt Wróżbita Artur ? hahahahahah :D skąd możesz wiedzieć że nie wybudujemy 7 cudaków ? :)
  9. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt i po co to piszesz ? będziesz się żalić na forum ? powiem ci jedno nic ci to nie da jak będziemy chcieli będziemy opóźniać cudaki :)
  10. Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE głos za Berserker-. na Tyk Tyk Boom
  11. Gracz Roku 2013- Heraklion GŁOSOWANIE

Odp: Gracz Roku 2013- Heraklion GŁOSOWANIE głos na xCasanti
  12. Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE

Odp: Gracz Roku 2013- Korynt GŁOSOWANIE Jak już głosować to na Berserkera :)
  13. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt I pisze to osoba co wie co się najlepiej w MDG dzieje , wiesz lepiej co w MDG się dzieje od wszystkich :) Przepraszam ale rozbawiło mnie to :)
  14. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt A to jakaś dobrze poinformowana jesteś misi mysio ? , PS. zajmijcie się swoim sojuszem którego wielki wódź glorian uciekł z podkulonym ogonem ;) - - - Automatycznie połączono posty - - - Wielki Wódz bynajmniej nie ucieka ze świata z ponkulonym ogonem jak wasz :)
  15. Gracz Roku 2013- Korynt

Odp: Gracz Roku 2013- Korynt a) kozak sexi lala b) Berserker- PS. Berserker nie chce brać udziału w konkursie więc wycofuje swój głos :)