Najnowsze treści autorstwa -Krwawy Rycerz-

1. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Dyme

Azir mówi ci to coś? ;P Ano dziwi mnie robie ala bunkrów na froncie w promieniu każdej wyspy od frontu nie wiem czym oni będą deffować na evencie i co odbijać :) A już myślałem, że będę musial przestawić wioski na deff ląd lubię jak ktoś idzie mi na rękę Najlepszy ten mefisto jest zgrywał...
  2. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Dyme

Ja sobie tak teraz myślę czy brygady nie pomyliły systemów?
  3. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Dyme

Fajnie sie to czyta niech kontynuują :rolleyes:
  4. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Dyme

bambos daj mi twój nick w grze na priv, bo inaczej to my chyba tutaj nie pogadamy :)
  5. -Krwawy Rycerz-

Pella party

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Pella party Pella jest już przereklamowana, zostały same nooby, które podbijają szaraki i nieaktywnych oraz ci, którzy desperacko próbują odbić cudaki i zdobyć koronki XD ja teraz wyczekuje na świat z takimi ustawieniami jak pella, bo swego czasu bardzo przyjemnie się tam...
  6. -Krwawy Rycerz-

Doborowy Strateg - głosowanie

Odp: Doborowy Strateg - głosowanie Ja osobiście nie wiem na kogo zagłosować...... Ale jak tak patrzę to zagłosuję na gracza Azir99, zna mechanike gry i gram u niego w sojuszu na kalidonie gdzie z powodzeniem prowadzi Trupy Fantomu. Natomiast jego porównanie na kalidonie pomiędzy pw, a punktami...
  7. -Krwawy Rycerz-

[Wyjaśnione] Jak zrobić screen mapy i wrzucić go na forum sojuszu?

Mam pytanko, odnośnie screena. Otóż zrobiłem mapkę, skopiowałem za pomocą prnt scrn i wrzuciłem do painta. Potem wiem, że na jakiejś stronie wrzucało się to z tym, że zapomniałem nazwy tej strony, bo miałem dłuższą przerwę i wypadła mi nazwa strony, a teraz jej znowu potrzebuję. Poratuje...
  8. -Krwawy Rycerz-

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party Długość szkolenia zamiast 2 tygodnie to tylko tydzień ;) ja wejde się porozgladac i może zostanę :) w każdym razie na pewno nie będę się pchal do centrum, bo by mnie rozszarpali patrząc na dzisiejsze możliwości w grepo :p
  9. -Krwawy Rycerz-

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party Ziomus tyle to i ja wiem :D mi chodzi o prędkość rekrutacji/budowy, mam nadzieje ze nie tak jak baris ;/
  10. -Krwawy Rycerz-

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party Chyba się wybiore na ten świat, czy ktoś zorientowany wie może czy długość budowy/rekrutacji będzie na bazie świata baris gdzie wprowadzili tą debilną opcje ukończenia budowy i rekrutacji w trybie natychmiastowym. Bo jeżeli wojo nie będzie się budowalo tygodniami to jest ok i...
  11. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Zgodzę się tutaj, "Pomoc dla swoich, szacunek dla wroga", tak to jakoś chyba szło w każdym razie wiemy o co chodzi..... Porażki, niepowodzenia innych, nie powinniśmy się nabijać, publikować to itd..... Jest to bynajmniej nie na miejscu i jest to osobista...
  12. -Krwawy Rycerz-

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum haha niech każdy se kupi maść na ból //ciach// i bedzie dobrze :D
  13. -Krwawy Rycerz-

Gry na konsole

Odp: Gry na konsole fifa 15, teken, need for speed to są moje ulubione gry na konsolę i bardzo fajnie gra się multiplayer ;d
  14. -Krwawy Rycerz-

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Kolego drogi mówię to co widzę, a widzę to, że wielkie sojki się bratają i klepią słabszych :p okupacji akatsuki gdzie wprowadzili 3000 birem we 3 sojki nie umieliście rozbić tej okupacji :p i powiedz mi gdzie napisałę, że P.N.S.A pomagają SG i federacja...
  15. -Krwawy Rycerz-

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Z tego co widać to tak, łoi ich ostro Akatsuki i MDG, akatsuki mają jaja tak jak tsunami i walczą sami a napierają na nich 3 sojusze z topki, SG, P.N.S.A i federacja, a z tego co widzę to całą wyspę ostatnio wyrwali federacji patrząc na staty, jest ich 31 a...