Najnowsze treści autorstwa krzysiekg21

1. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Synopa - 320 stron
  2. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Moze pierwszy, ale zawsze pyskowałeś jaki to Ty i reszta uśmiechów najlepsi wiec nie ma to nic do rzeczy, że pierwszy. Tak w ogóle na Helike też jakoś rewelacji w Twoim wykonaniu nie ma ;) Co tylko potwierdza moje zdanie że to Twoje błyszczenie na 6 jest jak reszta wpisów wyjęta z wymyślonego...
  3. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Taaa świat o prędkości 6 no na pewno. Nic nie można zrobić tylko trzeba siedzieć na telefonie pilnować gry to jest bez sensu. Dla ludzi, którzy nic nie robią to mogą tam grać, jak ktoś ma życie to nie da się na takim świecie grać aktywnie. Na wolnych światach przy aktywności po obu stronach...
  4. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Predi napisz coś bo nie mam z kogo się śmiać :/ W miarę sensowne wpisy się pojawiają jak na razie. Uśmiechy dobry start ze złotem miały, błędne posunięcia i przede wszystkim brak szacunku dla innych. To była ich zguba. Wyróżniłbym Ksysa - porządny murarz, polecam. .
  5. Kasmenai - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ktoś zapomniał zmienić daty ogłoszenia o starcie :D
  6. [Zakończony] Statki

A6-A2-B5-C8-D4-E5-F1-H1-I3-I7
  7. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Predi dobry gracz tak to wszystko dograł, że spontaniczny kolon, bez ataków się nie przebił...
  8. [Pytanie] Czy InnoGames to wie?

Dla "Inno" liczy się przede wszystkim kasa. A zmysły zawsze są na eventach lub w bonusach do dokupienia co przekłada się na większy zarobek nigdy z tego nie zrezygnują :D Tak samo jak nie zrobią serwera bez złota bo wtedy by nie było kasy na to, chyba ze wejście na serwer trzeba było by wykupić...
  9. Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Niestety luka się rzuca od razu w oczy. Złomiarz wychodzi z sojuszu i robi nowy ustawia wojnę ze starym i już można rozbijać śmiało. Wątpię żeby ktokolwiek idealny pomysł tutaj przedstawił a to dlatego, że inni są równie kreatywni ;) Jakieś ograniczenie czasowe może by pomogło, np. wyjściu...
  10. [Potwierdzony i zgłoszony] Nadal brak alarmu w apce

Mi po dzisiejszej przestało działać. Przeinstalowanie apki i ponowne uruchomienie pomogło Android 10
  11. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Czyli 2 "szczekacze" na urlopie zostal jeszcze Lukinar
  12. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Płacze to akurat lukinar a nie ja xd
  13. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Mam propozycje dla sojuszu PORADNIK UŚMIECHU może zmienicie nazwę na PORADNIK HIPOKRYZJI ?
  14. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

O dobrze ze Lukinar murków nie buduje PS. Hipokryzja ciąg dalszy
  15. Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Może lukinar dorośnie i w końcu przeczyta ze "Gra przeznaczona jest dla wszystkich osób powyżej 16 roku życia....." PS. Jak już Ci się uda uświadom przy okazji zajke