Najnowsze treści autorstwa Kshatriya

1. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon Chciałem pogratulować wygrania świata, strasznie żałuję że odpaliłem urlop, aczkolwiek miałem ku temu powody(przygotowanie wszystkiego na święta itp). Z tego co czytam to stało się źle ale sytuacja nie do odkręcenie, odnośnie zamulania na serwerach, słuchajcie...
  2. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon Dajcie znać po akcji co i jak:D oczywiście życzę potopienia:p
  3. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon Ehe tzn ze coś sie dzieje:D Ty lecisz?
  4. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon Podobno leci kolon na cudaka:) poproszę o jakaś relacje
  5. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon urlopu mam jeszcze troszkę:D ale wrócę jak dojdę do siebie :P tzn na początku roku :P
  6. Gracz Roku 2015 - Pella Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Pella Głosowanie Thrasyllus
  7. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon ale się napięta sytuacja zrobiła :) mam dla Was wierszyk z tej okazji: Ktoś wygrał, ktoś przegrał, ktoś wziął rewanż, olać to wszystko, idziemy się //ciach// :D pewnie za chwilę za radosną twórczość dostanę bana, więc składam wszystkim życzenia...
  8. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon mnie tak wielokrotnie pognębiłeś, zawsze gratulowałem bo liczy się efekt :)
  9. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon Kojiro, ciężko w sumie stwierdzić, bo jak np idzie kolon a za nim nie ma wsparć to po co się spinać? :) - - - Automatycznie połączono posty - - - i nie przypominam sobie żebym się śmiał kogoś w tej grze :) graliśmy sporo razem więc jeśli się myle to mnie...
  10. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon zawszę wychodziłem z założenia że cofka musi być skuteczna :) a to przeciwnik zostawia "lukę" na nią :)
  11. Gracz Roku 2015 - Kalidon

Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon a) mój nick z gry: Kshatriya b) osoba typowana : ross777pierre c) ross777pierre d) grałem z nim i przeciw niemu, najaktywniejszy gracz jakiego spotkałem, zawsze można na niego liczyć niezależnie od stanu w jakim się znajduję% oraz godziny. Cierpliwy potrafiący...
  12. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon OsZczepCS na pelli przecież przerabialiśmy dokładnie ten sam temat :) i dlatego teraz byliśmy przygotowani wcześnie, wklejałem na tym forum screena z naszego forum gdzie dokładnie podaliśmy start EC
  13. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon tak w sekrecie to ja mam taki guzik i odpaliłem EC właśnie wtedy kiedy chciałem;)
  14. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon to wina Tuska Smoku :P
  15. Sytuacja na świecie Kalidon

Odp: Sytuacja na świecie Kalidon Adaś ja wiem że EC to nie Twoja bajka i nie mam ani pretensji ani nic :) przerabiaj już to któryś raz i zawsze jest to samo, w grepo ważne jest też doświadczenie i... dobra pamięć :P