Najnowsze treści autorstwa Książe Kheldar

1. Książe Kheldar

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Witam Wszystkich :) Jest tu ktoś mi znany ?
  2. Książe Kheldar

Sytuacja na świecie Zakintos

Witam Wszystkich Serdecznie :) Czy ten świat jeszcze żyje ? Gra tam ktoś w ogóle ?
  3. Książe Kheldar

Dyskusja na temat planowanych zmian w wioskach rolniczych

Odp: Dyskusja na temat planowanych zmian w wioskach rolniczych Moim skromnym zdaniem te nowe wioski to porażka. Dla mnie beznadziejny system i jeśli stare wioski nie wrócą to po Helorusie całkowicie kończę przygodę z Grepo. Nowe wioski całkowicie mi nie odpowiadają i zupełnie nie rozumiem...
  4. Książe Kheldar

[Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Jestem zdecydowanie na tak, a zważywszy, iż Inno wpadło na super pomysł aby zamienić normalne wiochy w takie z punktami walki (a tfu!!!), tym bardziej jestem na tak. Co do defensywnego grania też się w pełni zgadzam z Oszczepem. Tutaj matematyka...
  5. Książe Kheldar

Polska vs Finlandia

Odp: Polska vs Finlandia 4:1 Polska :)
  6. Książe Kheldar

Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Oj łezka się w oku kręci za światami takimi jak NY. Zresztą to był ostatni normalny świat. Na kolejnym (PI) weszły już bzdury takie jak złoto w koszarach i porcie :( i gra zaczęła drastycznie lecieć poziomem...
  7. Książe Kheldar

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: ja pamiętam tych graczy z NY, miałem przyjemność grać przeciw nim i kilku innym, jak dla mnie to gracze dobrzy i z kulturą , na PI poszli po tym jak przegrali walkę na NY, wtedy odpuścili i przeszli grać na PI
  8. Książe Kheldar

Walki na świecie Helorus

Odp: Re: Odp: Walki na świecie Helorus oooo a tego to nie wiedziałem :) człowiek się jednak całe życie uczy
  9. Książe Kheldar

Walki na świecie Helorus

Odp: Walki na świecie Helorus Brandery nie walczą : - z transportami wszelkimi - z kolonem (podwodnym też) - z hydrami Brandery po wejściu kolona znikają we mgle :))))) . Dlaczego ??? Do dzisiaj tego nie wiem :( I drogi kolego to nie jest żaden bug bo tak jest bodajże od początku gry :)...
  10. Książe Kheldar

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus gdzie przechodzą ?
  11. Książe Kheldar

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus myślę, iż strata miast w liczbie 1 jest jakoś do przeżycia i Łajdacy się przez to nie rozpadną :)
  12. Książe Kheldar

Walki na świecie Helorus

Odp: Walki na świecie Helorus okupacja bez jednostek lądowych ??? chyba sporo się w tej grze zmieniło odkąd ostatni raz w nią grałem :(
  13. Książe Kheldar

Odp: Sytuacja na świecie Helorus Witaj Wojtasie :) świat mi się podoba i jest szansa, że zabawie tutaj na poważnie (nawet spora), ciekawie tu może być, a ja lubię takowe światy :) dlaczego się ukrywasz na nieznanych nickach ? nieładnie tak hehehe Gato ostatni mój poważny świat to była...
  14. Książe Kheldar

Odp: Sytuacja na świecie Helorus Witam :) m45, ale możliwe, że i na m44 rekrutacja będzie :) w powijakach dopiero jestem , ale doświadczony pomocnik się przyda :)
  15. Książe Kheldar

Odp: Sytuacja na świecie Helorus oooo widzę ciekawy świat się robi :) no nic trza iść w stronę morza 85 i tam spokojnie sobie budować :) Devil jesteś na tym świecie czy nie ? Potrzebuje kogoś do pomocy przy budowie sojuszu od zera :), bo zaczyna mi się ten świat podobać i mam troszkę czasu...