Najnowsze treści autorstwa kubziom1

1. kubziom1

Szczęśliwa Siódemka - dzień 2

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 2 564 moze trafie
  2. kubziom1

Rozsypanka

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka e ja bym wolalcze nagrody pocieszenia ale coz nie mozna miec wszystkiego:)
  3. kubziom1

Rozsypanka

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka czekam - - - Automatycznie połączono posty - - - a sa jakies nagrody pocieszenia
  4. kubziom1

Skojarzenia

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: kanapka
  5. kubziom1

Skojarzenia z Grepolis

Odp: Skojarzenia z Grepolis gdy siedze na polu i gram w grepolis na kom. internet
  6. kubziom1

Lougent of Legents

Odp: Re: Lougent of Legents o to lierówka:)
  7. kubziom1

Rozsypanka

Odp: Rozsypanka z czasem wszystko sie doskonali
  8. kubziom1

Dota 2

Doda 2
  9. kubziom1

Lougent of Legents

po prostu LOL
  10. kubziom1

[Wyjaśnione] Od którego poziomu mozna burzyc budynki

od którego poziomu senatu mozna burzuc budynki
  11. kubziom1

Rozsypanka

Odp: Rozsypanka według mnie powino byc to połączone z forum i by liczylo czas od wejscia w link by było bardziej fer - - - Automatycznie połączono posty - - - by sie liczył czas a nie to ile siedze na forum
  12. kubziom1

[Nowość] Swi ąteczny pokuj

Odp: Swi ąteczny pokuj ale czemu jesteście przeciw wziąść i w ważne święta był pokój
  13. kubziom1

[Ulepszenie] Propozycja nowej formy zakończenia gry

Odp: Propozycja nowej formy zakończenia gry jestem za ale myślałem ze nie dokończę czytać o jezu ile tego było uwarzam ze to dobry pomysł bedzie cos lepszego
  14. kubziom1

[Nowość] Swi ąteczny pokuj

Witam grałem sobie w grego i mnie olśniło wpadłem na pomysł by większe święta był organizowany pokój taki sam jak na początku gry.
  15. kubziom1

[Wyjaśnione] System podbojów

Mam pytanie jaki jest system podbojów na świecie gela ?