Najnowsze treści autorstwa Kurczak w sosie własnym

1. Kurczak w sosie własnym

Dyskusja na temat nowego świata

Jest ciekawsza opcja https://en.forum.grepolis.com/index.php?threads/new-world-kastoria-en-109.60573/#post-1038937
  2. Kurczak w sosie własnym

Sytuacja na świecie Rizinia

Nikt tu nic nie pisze o wojnach. Z kim na przygład walczą Troskliwe Misie, MEGALOPOLIS itd.?
  3. Kurczak w sosie własnym

To na pewno nie byłem ja. Mógłbyś się wypowiedzieć na temat swojego sojuszu? Jakaś część z was jest na moim morzu, a jedna osoba jest nawet na mojej wyspie. Twój nick kojarzę, dlatego pytam
  4. Kurczak w sosie własnym

Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Na Heraklionie nawet nie założyłem konta ;)
  5. Kurczak w sosie własnym

Dawno nie grałem w grepo. Nie jestem na bieżąco i nie znam ekip, które powstały na ostatnich światach. Są tu jakieś ciekawe ekipy, głównie interesuje mnie morze 54
  6. Kurczak w sosie własnym

Edessa Party

Odp: Edessa Party a ktoś zaczyna dzień/dwa po starcie świata?
  7. Kurczak w sosie własnym

Edessa Party

Odp: Edessa Party W końcu Haszek zamiast obrażać Manfreda na forum będzie mógł się z nim zmierzyć. Ustalcie razem, w którym kierunku startujecie, abyśmy nie musieli czekać. Nie mogę sie doczekać tego starcia
  8. Kurczak w sosie własnym

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Człon Waszego sojuszu ten sam co na Retimno? Ty Redka Mg Elody Gilead Joannaap
  9. Kurczak w sosie własnym

Odp: Dyskusja na temat nowego świata A Ty z ekipa z juktasu się wybierasz?
  10. Kurczak w sosie własnym

Odp: Dyskusja na temat nowego świata A Ty bedziesz startować? Masz ekipę?
  11. Kurczak w sosie własnym

Doborowy Strateg - głosowanie

Odp: Doborowy Strateg - głosowanie Można wiedzieć, kto mnie zgłosił? Nie wydaje mi się, bym zasługiwał na tą rangę, gdyż w ogóle nie udzielam się w takich działach jak np. Pytania. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że jest to pomyłka
  12. Kurczak w sosie własnym

Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis No właśnie... nie przypominam sobie, żeby ktoś zachwalał aplikację, mało tego większość na nią narzeka. Według mnie, miała ona na celu zwerbowanie graczy, którzy-nazwijmy to zabłądzili- w sklepie playa, a skończyło się na tym, że zepsuła...
  13. Kurczak w sosie własnym

Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis Mam pytanie. Czy stworzenie świata tylko dla urządzeń mobilnych (telefony i tablety) byłoby technicznie możliwe?
  14. Kurczak w sosie własnym

Strateg i Maskotka

Odp: Strateg i Maskotka MG moim zdaniem nadaje się na mówcę. Jest ktoś, kto bardziej zasluguje na miano sceptyka. Co do stratega, to się zgodzę
  15. Kurczak w sosie własnym

Strateg i Maskotka

Odp: Strateg i Maskotka Wysłałem listę kandydatow, ktorzy moim zdaniem zasługują na dany tytuł. Przyznam się bez bicia, że zgłosiłem tylko trzy osoby, w trzech pierwszych kategoriach. Jak wam się wydaje, kto wygra w tym roku?