Najnowsze treści autorstwa LadybugInParis

1. LadybugInParis

Sytuacja na świecie Lapitos

Powodzenia wszystkim! :D
  2. LadybugInParis

Sytuacja na świecie Lapitos

Czekam, ekipę zbieram, dopiero 5 osób... [USUNIĘTY]
  3. LadybugInParis

[Zakończony] Labirynt

Nie piszemy tu rozwiązań!!!! Czytajcie ze zrozumieniem
  4. LadybugInParis

[Wyjaśnione] Co kiedy powstaje nowy świat?

Ostatnio czekało się miesiąc... Teraz chyba zastój jakiś... A czekam, czekam i chyba się nie doczekam...
  5. LadybugInParis

Nabijamy!

9462 :D
  6. LadybugInParis

Dyskusja na temat nowego świata

Jest nowy świat... Jakiś pokojowy... Powie mi ktoś jak się dostać, bo z linka przekierowuje mnie do Sklepu Play, a z chęcią bym zobaczył, jak tam wszystko wygląda i na czym się on opiera... " Zmęczeni ciągłymi podbojami?! Nasz pokojowy świat może być odpowiednim miejscem dla Was...
  7. LadybugInParis

Kiedy będzie jakiś nowy świat? Coś wiadomo?
  8. LadybugInParis

[Filmy i Książki] Ambitne książki

A ja dla miłośników fantasy polecam cykl książek Ricka Riordana (szczególnie podobały mi się z mitologią nordycką i grecką) Trudi Canavan też ma dosyć ciekawe tytuły...
  9. LadybugInParis

Nie wszyscy lubią stary system podboju. Ja zaczynałem na starym, no ale to było tak dawno temu, że teraz na starym gram parę dni maksymalnie, bo dla mnie jest wszystko nowe. Za to w nowym systemie podboju czuje się jak ryba w wodzie. Przydalby się świat z dominacją i nowym podbojem...
  10. LadybugInParis

Sytuacja na świecie Katania

W ustawieniach serwera sprawdzałem..... https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Katania
  11. LadybugInParis

To jakie jest rozwiązanie zagadki? Ma 2 miasta... Jest ochronka + okupacja 12h więc nie mógł podbić... Jest kolonizacji 12h więc nie mógł skolonizowac... Samo mu się pojawiło :D
  12. LadybugInParis

Tyle że nie minęło 12h od startu serwera, a kolonizacji też 12h... Chyba że dodali możliwość przyspieszania kolonizacji... :p
  13. LadybugInParis

Jak to zrobił przy 12h okupacji? :eek:
  14. LadybugInParis

Nowe jednostki, bogowie i czary - propozycje graczy.

Może trochę nie na temat... Widziałem w którejś odpowiedzi o odrzuconych propozycjach jednostkę o nazwie peltasta... Przecież to była przez długi czas jedna z głównych jednostek w armii greckiej... Więc czemu odrzucono ta propozycje?
  15. LadybugInParis

[Zakończony] Statki

A4, C8, C5, D9, F2, G4, J5, A9, F10, H4