Najnowsze treści autorstwa Lantana

1. Lantana

Sytuacja na świecie Apollonia

Tak podobno takie powitanie zastępuje masaż twarzy i wygładza zmarszczki lepiej niż chirurg plastyczny
  2. Lantana

Ja nie latam z żadnymi taczkami. Czekam na Manfreda
  3. Lantana

Kuba, Ty mi tak nie rób z zaskoczenia, bo się chciałam kawą udławić jak przeczytałam rano że cudaki buduję Teraz pół okolicy będzie do mnie pisać Początek wojny był raczej wyrównany. Akcje z obydwu stron, ładne obrony i utrata jakichś pojedynczych wiosek. Nic wielkiego się nie działo - ot...
  4. Lantana

Widzisz, każdy z nas ma jakąś założoną tezę i próbuje do niej dopasować rzeczywistość. Na Edessie te czerwone kropki to był nasz własny sojusz, bo jak niektórzy pamiętają w Uchodźcach doszło do rozłamu. Trudno w tym wypadku twierdzić, że było tam kilku dobrych graczy i milion leszczy. Kolejny...
  5. Lantana

Doskonale rozumiem zarzuty. Tylko one się pojawiają nie na początku świata, jak wszystko w okolicy mamy czerwone. Wtedy nikt nie pisze że drugi czy trzeci tydzień pod rząd mamy 7 stron buntów które trzeba bronić. Zapomniałeś już, jak lataliście po nas z Loczkiem dzień i noc ? Później doszła...
  6. Lantana

Mnie zastanawia jedna rzecz. Już chyba czwarty serwer pod rząd musimy się tłumaczyć z tego że wygrywamy. Tylko mnie się wydaje że to jakieś chore jest I ciągle to samo, pięćdziesiąt stron tego jak powinniśmy grać, co powinniśmy robić i z kim mieć pakty. Za silni, za bardzo zorganizowani, nie...
  7. Lantana

Prędkość jednostek na świecie Apollonia - głosowanie

głos oddany na trójeczkę, tylko mam na razie wakacyjnego "lenia" jak Don :) ale będę Wam kibicować :D
  8. Lantana

Sytuacja na świecie Nikaia

Mnie akurat przekonuje to co pisze Prowokatorka. Trzeba dużej woli walki, żeby będąc w sytuacji Sensacji nie odpuścić, tylko szukać kolejnych rozwiązań. Zawsze będę szanowała taką wytrwałość, tym bardziej że Sensacja była jedynym przeciwnikiem, który rzeczywiście walczył z Kasynem i to z...
  9. Lantana

Rozmowy na ten temat były dokładnie 15 marca, a jeszcze 20 marca była ich kontynuacja i zachęta do ruszenia na Sigmę. To jaki ponad miesiąc ? może przesadziłam z tym tygodniem, ale nie bardzo dużo się pomyliłam nie chciało mi się dokładnie sprawdzać. Jak nie pamiętasz to zerknij najpierw do...
  10. Lantana

Widzisz MG nic się na tej polityce nie wyznajesz jeszcze tydzień temu chcieli z nami połączyć siły żeby utrzeć nosa Sigmie :D teraz już jest pełna symbioza i my awansowaliśmy na "samo zło" tego serwera :D śmiesznie jest
  11. Lantana

oj tam jakąś frajdę z tej gry też trzeba mieć :D ile w końcu można budować te świątynie i targowiska ps. jak się chce zachować karty przy orderach, to się na forum nic nie pisze, a już na pewno nie uprawia się polityki :D bo później wyborcy ... to znaczy chciałam powiedzieć Sojusznicy rozliczą
  12. Lantana

uuuups :D chyba strzał w kolano nastąpił MG plotkarz jesteś okropny, wstydziłbyś się tak od razu na forum ujawniać szczegóły "strasznie tajnych i poufnych rozmów na wysokim szczeblu". Swoją drogą, może my takiego massa wyślijmy w świat, bo u nich to raczej pobożne życzenia, a my ten manewr...
  13. Lantana

Coś Ci się Kuba pomyliło :) Szeryf nigdy się mnie nie bał, nie miał takiego powodu jeśli już to raczej odwrotnie - ja się boję jego a na urlopie jestem, bo muszę odpocząć i nadgonić trochę pracę zawodową. Co Ty za plotki o mnie rozsiewasz z tym wałkiem ? jeszcze ktoś uwierzy, że jestem taka...
  14. Lantana

Nie strasz Hopuś, ja mam jeszcze sporo tego urlopu jak nudno to po co mam wracać :) wrócę jak cudaka sobie postawicie Kubuś, co Ty wczorajszy jesteś ? Rada jest od zap... to znaczy od ciężkiej pracy :) a nie od dziękowania. Dlatego jestem na urlopie i mi bardzo dobrze
  15. Lantana

Opowiadaj MG :) kto kogo bije ? jaka rozbiórka ? czyżby Loczek przestał być Dyplomatyczny i teraz będzie Sensacyjny nie piszecie porządnie co się dzieje, za duże te skróty jak dla mnie Niezależny komentator pilnie potrzebny :)