Najnowsze treści autorstwa Leśniak22

1. Leśniak22

Sytuacja na świecie Nikaia

bumów tera ciężko będzie bo niczym gmart na 35 to oni na 36 uciekli i znaleźli koalicjantów którzy ich wesprzą :)
  2. Leśniak22

zmienimy to spokojnie troszkę czasu i dobra ekipa zostanie :) front słabych eliminuje i jednocześnie mogło się u was to samo zdarzyć co u nas. Pewna fuzja nas lekko zniszczyła, ale odbudujemy co nasze i pokażemy wsszystkimk to co było na innych ok. 18 światach :)
  3. Leśniak22

No to życzę wam wesołych świąt szczególnie bumom :p
  4. Leśniak22

Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

Dołączam się do pytania czy będzie można za złoto kręcić bo się zastanawiam czy ładować. Pytam czy są osoby które po 24 kreceniach nie dostał bohatera? no 23 w sumie
  5. Leśniak22

Zapewne wybierze śmiech jak większość :p
  6. Leśniak22

Ale ja poinformowałem dałem powód a nie chciałem sklocic całej koalicji .szkoda ze nie pamiętasz co powiedziałeś na tsie :) i poza tym zapyta się byle kogo x Romy nic z ukrytych nie wynioslem a jeśli ta twierdzisz niech ktoś bill akson potwierdza ze tak było bo ja sobie nie przypominam Także...
  7. Leśniak22

Dobrym graczem chodziło mi raczej pod względem zachowania wobec ludzi wroga etc . ale można kiedyś wejść. Tylko ze my się umówiliśmy na farsali ze z sigma gramy, nie lamiemy zawartych porozumień No właśnie przecież my grać nie umiemy :/
  8. Leśniak22

To jest żałosne weed bo moim zdaniem od początku Yo kombinowales ale chciałeś się schować w cieniu w tym wypadku Romy. w masie pisałeś jasno jak było to mówione dla mnie śmieszna sytuacja bo to przez cb i a datę zaczęło się dziać źle chciałem ci pomoc być kolega ale jak zobaczyłem tego masa to...
  9. Leśniak22

No wilki są to czekamy
  10. Leśniak22

Dyskusja na temat wydarzenia Zima 2016

Kręcenie kołem jest zdarzeniem losowym jednemu po 5 dniach dostanie a drugi nie ^^
  11. Leśniak22

Proszę cię ile was tam gra ? 5 restauracja urlopy hehe super wilki ten twój mas twoja taktyka ze poklinujesz, jesteś kłamcą i oszustem i taki na polskim grepolis pozostaniesz Jak wy wyszliscie to masowki juz nie było ; p dziękujemy hehe
  12. Leśniak22

Jak tam wynik sigma-bumy ?
  13. Leśniak22

Gmart na każdym świecie tyrany haha
  14. Leśniak22

Roma w momencie walk była za daleko dyplomatów hehe
  15. Leśniak22

Gmart zmienia nicki a dalej jest rozpoznawalny hehe