Najnowsze treści autorstwa lech poznan3

1. Sytuacja na świecie Katania

To jest taka dlugotrwala moda xd
  2. Sytuacja na świecie Katania

tajna bron mdg https://support.innogames.com/login/to/game/grepo/market/pl
  3. Sytuacja na świecie Katania

A mówiliśmy Promil nie pij tyle :/
  4. [Potwierdzony i zgłoszony] Aplikacja zamula

Co Ci daje wiedza o ataku jeśli nie możesz zareagować?
  5. [Potwierdzony i zgłoszony] Aplikacja zamula

mi jeszcze apka wywalw jakies chore wartisci pw w raportach, dzisiaj np 14,5k za jeden atak
  6. Dyskusja na temat wydarzenia Atak Hydry.

Eventy 2011 - 34 dni 2012 - 70 dni 2013 - 84 dni 2014 - na wiki nie ma dat, przypuszczalnie 130-160 dni 2015 - 148 dni 2016 - 134 dni 2017 - 174 dni 2018 - 158 + jakiś portal z 5 dni + kalendarz 30 dni = 193 dni!!! Ilości które podałem liczyłem na szybko +/- 5 się powinny zgadzać
  7. Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

Na pewno pobudzają chęć użycia tego złota ;)
  8. Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

biorąc pod uwagę że sami twórcy ich do końca nie znają nie jest aż takie dziwne że ja też nie znam xd
  9. Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

A nie po 90 dniach? na Katanii (prędkość 4) ma się zacząć własnie po 90
  10. Sytuacja na świecie Katania

Najbardziej oburzony że ktoś siedzi na grze siedzi na forum tej samej gry i pisze eseje xD
  11. Sytuacja na świecie Katania

[CENZURA] No tak, bo każdy normalny człowiek siedzi od 6:00 do 23:00 na cmentarzu Swoją drogą zasłaniać się cmentarzem i zmarłymi w grze... ehh..
  12. Sytuacja na świecie Katania

ale nie kazdy twierdzi ze jest bogiem grepolis jak sie opowiada banialuki na fo to trzeba sie liczyc ze to kiedys wroci jak przydarzy sie wpadka
  13. [Wyjaśnione] Co kiedy powstaje nowy świat?

https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/%C5%9Awiaty tu możesz sprawdzić dokładnie kiedy wychodziły dane światy
  14. Sytuacja na świecie Katania

Robiłeś coś ważniejszego niż obrona miasta na grepolis?? niemożliwe, nie ma takich rzeczy... na ataki trzeba wchodzić, inaczej jest się słupem!
  15. Sytuacja na świecie Katania

co z was za sojusznicy, fejkują się, kłócą na fo, oj nieładnie :)