Najnowsze treści autorstwa legionista1984

  1. Dyskusja na temat nowego świata

    no i dobrze im mniej tego badziewia tym lepiej
  2. Dyskusja na temat nowego świata

    pewnie,to daje wieksze mozliwosci i rywalizacje z tymi najwiekszymi "złotnikami" zawsze to jakas odmiana
  3. Dyskusja na temat nowego świata

    dajcie swiat bez mozliwosci złocenia
  4. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    idąć twoim tokiem myslenia,to bysmy dalej mieli nokie 3310 albo ogladali powtorki meczów z euro2016 i sie tym jarali ;) nie grasz,wypadasz z obiegu albo znajomosci albo farma
  5. Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    najlepsza aktualizacja jaką kiedykolwiek daliscie nic tylko skasować grepo bo to jest gorsze nawet od reprezentacji polski
  6. Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    od kiedy jest ta nowa aplikacja,czestotliwość nie powiadomien o atakach jest zdecydowanie za duza słaba apka
  7. Polityka i mapki

    w pojedynke to smieszne sojusze,nic nie znaczace ale w trojke to nawet takie farmy i amatorzy jak piranie cos tam znaczą
  8. Dyskusja na temat wydarzenia Koło Bitwy Tyche 2023

    z eventu w event,zepsuliscie ta gre
  9. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    A co mnie to obchodzi na co ci starcza //ciach// xD Ja tylko wyraziłem swoje zdanie ze chetnie bym zagrał na takim swiecie bez możliwosci złocenia po co ta agresja z twojej strony "gościu"
  10. Świat jakiego dawno nie było

    swiat bez złota i styknie a ustawienia jeden pieron
  11. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    państwowa praca kolego,żyć nie umierać
  12. Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

    jakby co jestem chetny na wymiane ciosów conajmniej do marca,jak nie dłużej bede jeszcze na L4 wiec czas mam nieograniczony ogranicza mnie tylko potrzeba snu
  13. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    ogolnie pisze o złoceniu,ze to jest słabe fajnie było by sie zmierzyc bez mozliwosci złocenia i pokazac swoje umiejtnosci wtedy
  14. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    a lepiej juz nie bedzie,przez te zlocenie
Do góry