Najnowsze treści autorstwa Leon1984

1. Sytuacja na świecie Oropos

Stał spokojnie :) trzeba bylo jeszcze z dwa sojusze do obstawy sciagnac to moze by ustal :)
  2. Sytuacja na świecie Oropos

Adas daj juz spokoj i bierzemy sie za gre. Myslimy tak ze jestesmy najlepsi bo mamy zgrany sklad i gdyby wasze sojusze walczyly kazdy z osobna to byscie poprostu przegrali. Poki co defujecie i odbijacie w kilka sojuszy. Owszem kroniki sa dwie ale tylko dlatego ze tu jest ograniczenie co do...
  3. Sytuacja na świecie Oropos

Kronika nie grała na Kosie. A tu czas pokaże jak bedzie. Jest sporo mocnych sojuszy ( nareszcie ) więc jak wygramy to już nie będzie można pisać że to przypadek. Naszą siłą jest to że gramy już długo razem ( inni dłużej niż ja ) i zawsze do końca. Przedewszystkim współpraca a nie indywidualiści...
  4. Sytuacja na świecie Oropos

Buahahahaha daje lajka :D
  5. Sytuacja na świecie Myonia

Polish Dog ja mialem Cie za madrzejsza osobe, fajnie sie z Toba pisalo i nawet bylo milo. Ale to co Ty tutaj wypisujesz to sa takie bzdury ze nie moge sie do tego nie odniesc. Do kroniki dolaczylem na Kalidonie i gralem caly helorus. Nie wiem czy tych cudakow nam tak zazdroscic czy o co chodzi...
  6. Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Sytuacja na świecie Helorus Polish napewno postaramy sie jak najszybciej tu skonczyc i pokazemy sie na nastepnym wiec mysle ze mozesz na nas liczyc:) a tej pani juz dziekujemy i prosze was, nie odpisujcie jej juz bo to wiekszego sensu nie ma. Kazdy kumaty wie jak jest. Badzmy madrzesci i...
  7. Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Sytuacja na świecie Helorus Marta no teraz to mnie zastrzelilas, chcialem napisaz co innego ale pewno bym jakiegos bana dostal. Juz zapomnialas jak bylas u nas na tsie i jak pozniej zabiegalas zebysmy Cie jednak przyjeli? Dobrze ze nikt nie wpadl na az taki glupi pomysl zeby Cie jednak...
  8. Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Aslan Ty lepiej zajmij sie rozbudowa wiochy zreszta jak reszta u was bo tam nawet nikt dwoch miast nie ma a nam wyliczasz ile stracilismy. Nie jest to zaden wyznacznik bo pewno jeszcze nie jedno stracimy bo...
  9. Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Chyba będe tu częsciej zaglądał bo ciekawych rzeczy można się o nas dowiedzieć
  10. Konkurs meczowy

Odp: Konkurs meczowy 3:2 dla Polski