Najnowsze treści autorstwa Lord Artt

1. Dyskusja na temat nowego świata

Nie wiem czy mamy wpływ na to - ale ja tez uważam że te parametry sa do przyjecia od zaraz:) Ale ze STARYM sposobem gry jak dla mnie i dla prawie 100 moich koloegów co czekamy na świat wolny ze starym podbojem.
  2. Dyskusja na temat nowego świata

ok. czekamy:) Dzieki za odpowiedź:)
  3. Dyskusja na temat nowego świata

Widze że małe jest zainteresowanie tych co wchodza na forum. Moze ktos z gry poinformuje tu w temacie kiedy planowany jest nowy świat wolny ze starym systemem gry bez cudów? To jest bardzo wazne bo około 100 osób czeka z mojego świata własnie na nowy świat b my nie budujemy CUDÓW a sytuacja nas...
  4. Dyskusja na temat nowego świata

Witam mineło juz 3 miechy od ostatniego wpisu.Uwazam że juz przyszedł czas na nowy swiat. Proponuje tym razem STARY SYSTEM i predkośc 1 lub 2 oraz WYGRANA MILITARNA a nie CUDA.
  5. [Ulepszenie] Cudaki w dominacji

Witam na forum. Według mnie CUDAKI juz nie powinny sie nigdy pojawic na żadnym świecie. To jest gra strategiczna a nie gra typu PIRAMIDA (kiedys była na IBM) gdzie kluczem gry jest zrobienie piramidy w 30 lat. Tego typu gry powinny miec finał militarny jak obecnie przyjęty na nowych światach. A...
  6. [Nowość] Ustroje polis i korzyści z tego płynące

Odp: Ustroje polis i korzyści z tego płynące Jeszcze pomyślałem że jak juz by KONSTRUKORZY GRY mieli gżebac przy wyspach to można by za jednym zamachem zrobić okreslenie na wyspach które powiedzmy sa wiekszościa któregos sojuszu (11 osad z 20) aby któras osada została wybierana na tej wyspie...
  7. [Nowość] Ustroje polis i korzyści z tego płynące

Odp: Ustroje polis i korzyści z tego płynące Jestem za. Każda nowinka może tylko uatrakcyjnić gre:)