Najnowsze treści autorstwa Lord Fux

  1. Lord Fux

    Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

    2011:) zerknij na zamknięte swiaty MY masz link w mojej poprzedniej odp. tak dawno to było
  2. Lord Fux

    Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ja - Lord Fux orginalny nick od poczatku grania w grepolis początki na ETA. Do MDG - dolaczylem na poczatku powstania MY i tam malem przyjemność grania w klanie z TURKIEM i resztą przeciwko Wrogowi nr Jeden klanu MDG na poczatku świata czyli WICHRY WOJNY - (przegrali z kretesem). Dalszą historię...
  3. Lord Fux

    Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ci co mieli z nim do czynienia znają go pod tym nickiem
  4. Lord Fux

    Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

    Witam wszystkich dostałem cynk ze tu gra mój stary szefo TUREK :) serdecznie pozdrawiam
  5. Lord Fux

    Rozmowa Ogólna

    Czyli stare dobre MDG juz przestało istnieć szkoda bo gra z ludźmi którzy w nim byli to świetna zabawa:) była szkoda. szczególnie dobrze grało się z Turkiem jak tu jeszcze zagląda to pozdrawiam serdecznie :) chociaż od mojej ostatniej wizyty minęło mnóstwo czasu.
  6. Lord Fux

    Rozmowa Ogólna

    Długo bardzo długo nie grałem więc podejrzewam ze Ci co teraz tworzyli MDG to nie Ci sami co za moich czasów dlatego szukam ludzi z orginalnego sojuszu a nie jakiś podszywanych. Jak już mówiłem ci co grali i graja nadal poznają mnie a ja ich:)
  7. Lord Fux

    Rozmowa Ogólna

    Siema wszystkim czy gra tu ktoś jeszcze ze starego orginalnego składu MDG Ci co grali kiedykolwiek pod tym tagiem wiedzą o co chodzi. pozdrawiam i witam ponownie
Do góry