Najnowsze treści autorstwa losowo

1. [To nie błąd] brak bonusów

I tak było. Temat do kasacji.
  2. [To nie błąd] brak bonusów

Brak bonusów +75% dla początkujących , +30 za handlarza
  3. [Wyjaśnione] nie możność zgłoszenia błędu linku na forum

Odp: nie możność zgłoszenia błędu linku na forum Dziękuję , temat do usunięcia .
  4. [Wyjaśnione] nie możność zgłoszenia błędu linku na forum

W tym punkcie jest odnośnik który nie działa po kliknięciu na niego pojaiwa się napis : Nieprawidłowy Temat. Jeśli dotarłeś tutaj z prawidłowego linku, proszę poinformować o tym błędzie administratora. I chciałem poinformować a tam nie ma możliwości wyboru że dotyczy to forum tylko trzeba...
  5. [Ulepszenie] Urlop po wbiciu buntu?! Poprawka. Blokada urlopu.

Odp: Urlop po wbiciu buntu?! Poprawka. Blokada urlopu. Na starym systemie grałem raz i krótko ; czyli tak jak jest , jest najlepiej .
  6. [Ulepszenie] Urlop po wbiciu buntu?! Poprawka. Blokada urlopu.

Odp: Urlop po wbiciu buntu?! Poprawka. Blokada urlopu. On jest na urlopie i nie odbuduje wojska , wy się możecie odbudować . Przypilnować kiedy wraca i dokończyć dzieła ! Co do informacji o pójściu na urlop to najlepiej jak by się pokazywał jakiś znaczek obok nicku po aktywowaniu urlopu .
  7. [Ulepszenie] punkty walki otrzymywane ze wsparc - podział ląd a morze i właściciel miasta

Wracam do tematu punkty walki otrzymane ze wsparć - podział ląd a morze Z całej dyskusji wyciągnąłem następujące wnioski : Właściciele miast bronionych chcą dostawać więcej punktów i w mojej propozycji będą dostawać polega to na tym że wysyłane wojska są bez bonusów a przejmują bonusy w mieście...
  8. [Ulepszenie] Dodatek proponowany Ankieta

Odp: Dodatek proponowany Ankieta Miałem kiedyś sytuację na wyspie gdzie ja miałem 5 miast a przeciwnik 3 i jego pozostałe miasta bardzo daleko , bronił się lądem . W 4 zrobiłem 100% lądu a w 1 ląd + jeden trans + klon , przeciwnik zrobił mnie w bambuko i nie bronił wcale miast stały puste ...
  9. Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju

Odp: Ankieta dotycząca ustawień świata: system podboju Według mnie za starym głosują osoby które mogą dużo czasu poświęcić grze , a za nowym osoby które zdecydowanie mniej czasu mogą poświęcić grze .
  10. [Nowość] Zakładanie nowych miast

Odp: Zakładanie nowych miast Nie dyskutujemy tutaj o morale , czy zdefowany aktywny bob nie jest godnym przeciwnikiem ; to atakuj ofensywnych graczy (na pewno mają mniej defa) . A ja lubię ten stresik kiedy podchodzę do kompa zaczynam się logować i nie wiem co mnie czeka ! Nie stawiam gry na...
  11. [Nowość] Zakładanie nowych miast

Odp: Zakładanie nowych miast parafrazując : obecnie nie podbijają bo bardziej opłaca się założyć niż podbijać i wysyłać zsynchronizowane ataki . Boby były są i będą . Dla bobów gra z takimi co atakują nie ma sensu bo zamiast się budować atakują ! Zadefowanego boba żeby przejąc potrzeba pół...
  12. Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel)

Odp: Usprawnienie Zarządcy (zakładka Handel) Przeczytaj ten temat : Podgląd handlu czy o to się rozchodziło ? a co myślisz o tym : Zarządca: handel: nowy interfejs i nowa funkcja
  13. [Wyjaśnione] gracz ROKU

Mam pytanie czy można sprawdzić ile powstało kont na FO w okresie III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 14.12.2013 - 22.12.2013 ? i drugie pytanie czy nożna mieć na FO wiele kont (multikonta forumowe) czy to jest sprawdzane i karane jak w grze ? //Delikatna korekta//Elastynka coś mi...
  14. Gracz Roku 2013- Omikron GŁOSOWANIE

Odp: Gracz Roku 2013- Omikron GŁOSOWANIE głos na Crom
  15. Wymagania na slota przy stracie miasta

Odp: Wymagania na slota przy stracie miasta ja bym tą propozycje rozbudował np: jak wyślę szpiega a się nie przebije to utrata jaskini i srebra; jak wyślę handlarzy a surowce się przeleją to utrata placówki i targu; jak wyślę ognie a się nie przebiją to utrata badań morskich i portu; itd , itd