Najnowsze treści autorstwa lukaszek82

1. Sytuacja na świecie Nysa

Napisałem zmień informotara bo ktoś cię nieźle w bambuko robi.
  2. Sytuacja na świecie Nysa

Chłopie ty się lecz :) Albo zmień informatora . Kto ci takich głupot nagadał ? No nic miałem o tobie lepsze zdanie ale widocznie się bardzo pomyliłem ...
  3. Sytuacja na świecie Nysa

Uczymy się Kacperku od najlepszych :)
  4. Sytuacja na świecie Nysa

Zaszczyt to będziesz miał drugi raz z rzędu otrzymać od nas smary. Tylko znów później nie płacz jak to było na Bylis :D
  5. Sytuacja na świecie Byllis

Najwyższe odznaczenie tego świata należy do nas brawo KOSTUCHA Jesteśmy królami tego świata I tu pozwólcie,że zacytuję wpis jednego z naszych kolegów " W obecnej sytuacji, nie jesteśmy już jak wilki żądne zdobyczy, a raczej jak wypasione lwy, czekające aż lwice przyniosą łupy,ale gotowe...
  6. Sytuacja na świecie Byllis

ejronyo i astralaus po prostu napisali że mieli sojusz w poważaniu i poszli grać na nowy, pewnie też liczą że fartem coś chapną i się zawiną tłumacząc brakiem czasu ale mając go dużo na grę na nowym świecie, a w dodatku nie doczytali do końca co sami wklejali z Wiki Ile cudów należy wybudować...
  7. Sytuacja na świecie Byllis

Czytam i przecieram oczy :) Oczywiście jeden sojusz wygrywa świat i nikt wam tego już nie zabierze to jest wasze . Ale tracenie cudaków chwały już wam nie przynosi. " Mi się nie chce koledze również tzw. propaganda w stylu wyborczej" chwały wam nie przynosi. Markę sojusz wyrabia sobie po tym,ze...
  8. Sytuacja na świecie Byllis

9. Sytuacja na świecie Gonnos

czytam sam jeszcze raz i szukam gdzie ja napisałem że ty mnie zgłosiłeś skoro cię nie fejkowałem zamulaczami tak jak ty to robisz ale chyba jak już się okłamałeś sam to się zagubiłeś w swoich myślach. Również spokojnej nocy :) przecież nikt tak głupi jak ty nie będzie latał fejkami do ciebie...
  10. Sytuacja na świecie Gonnos

pamiętaj powieka i czytanie ze zrozumieniem chyba też się kłania jeszcze jeden serwer i będziesz kłamać bez mrugnięcia okiem
  11. Sytuacja na świecie Gonnos

Laxia ty tak serio? nawet powieka ci nie drgnie? myślę że kilku graczy spokojnie by się znalazło zaraportowanych przez ciebie lub wysłanych na bananowe wakacje bo albo tylko ciebie atakowali albo tylko z tobą pisali, kłam dalej może jak sam się okłamiesz to poczujesz się z tym lepiej bo w twoje...
  12. Sytuacja na świecie Gonnos

już pisałeś te swoje wypociny w innych tematach o tym jak fajnie że gracz cię atakuje jak ma już dosyć takiej gry twojej na zamęczenie a jak ktos ci odpowiada tym samym to zgłaszasz że łamie regulamin gry i dążysz do bana, penie support łatwo odszuka ile takich zgłoszeń wpłynęło na ciebie i od...
  13. Sytuacja na świecie Gonnos

a co komp ci się zagrzał od wysyłania fejków z 4 miast czy czekasz aż ktoś po tobie zacznie latać odpowiadając tym samym na taką grę żeby wypisywać jak to inni łamią zasady gry a ty błyszczysz w ciemności uczciwością i jesteś tym biednym? taki radny jak z koziej d... trąbka itd :) nie...
  14. Sytuacja na świecie Oropos

U nas cuda Panie pełną gębą, jednego cudaczka nasza psotka sobie zażyczyła w gratisie od panów to lecimy od początku z dwoma świątyniami, co się nie da jak się da :)