Najnowsze treści autorstwa lukator

1. Top15

Odp: Re: Odp: Top15 Sojusz Rangersi załozyłem ja ze znajomym wszystko szło na początku fajnie ale wszystko się rypło gdy do sojuszu dołaczył pewien gracz ze swoimi graczami . Wszystko się układało dobrze do czasu kiedy on dostał założyciela wtedy zaczął kopać dołki . Zaczeło się od tego że...
  2. [Powielone zgłoszenie] Długie ładowanie gry

Odp: Długie ładowanie gry musi to administracja naprawić bo gracze się buntuja a potem i tak z waszej strony nie bedzie rekompensaty za to
  3. [Powielone zgłoszenie] Długie ładowanie gry

Witam mam problem może nie tylko ja ale czasami grepolis długo mi sie ładuje bedąc już w grze . Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane bo wszystko inne strony www lub apki działają normalnie
  4. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja Po co takie zwarcie robić
  5. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja a co byście chcieli fuzje zrobić z tą piracka watahą czy co . Ma ktos znajomego w tej pirackiej wataszce
  6. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja A powiedzcie czy ta osoba zdradza ten sojusz czy to są tylko moje wymysły . - - - Automatycznie połączono posty - - - a jakie są słabe strony tego sojuszu i na których wyspach bo gram od Alfy i może bym sie wkrecił do gry
  7. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja A wiecie kto jest tym szpiegiem - - - Automatycznie połączono posty - - - Z tego nagrania wnioskuje dwie rzeczy : 1) Ta osoba zdradza sojusz 2 ) Zbytnio się przechwala
  8. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja Wyjaśni ta cała aferę - - - Automatycznie połączono posty - - - Słyszałem ze szukają szpiega i nie mogą znaleźć
  9. Sytuacja na świecie Troja

Odp: Sytuacja na świecie Troja Cześć nwm co się dzieją za cyrki z ta piracka wataha opowie mi ktoś bo gram na innym świecie i usłyszałem od kolegi
  10. [Wyjaśnione] Pierwszy Ban

Witam czy za pierwszy ban jest ochrona przed atakami ?
  11. [Wyjaśnione] konto

Witam jak usunę konto z danego świata i ktoś mi chce przekazać konto na tym świecie to wtedy działa ale za pomocą supportu oczywiście
  12. [Wyjaśnione] Czy można ?

Witam przychodzę z pytaniem czy można by było zaaktualizować główną strone grepolis bo aktualizacja na 2.73 była 29 a dziś 31 , a także wprowadzić rozejm czyli zero ataków w dniu 1 listopada aż do 8 rano w kolejnym dniu czyli 2 listopada Z góry dziekuje
  13. [Naprawiony] wersja mobilna błędy

Odp: wersja mobilna błędy Po co ta apka wiesza sie non stop. Mam telefon Samsung galaxy Trend plus i super szybki internet robiłem restart telefonu , czysciłem cache itd i tak samo sie zacina. Ządam aby aplikacja Grepolis była tak jak kiedyś bo non stop ulepszanie tylko ją pogorsza
  14. [To nie błąd] Bład z poziomem w rankingu a informacja o graczą

Witam znalazłem bład którzy dotyczy punktów z miasta w rankingu otóz mam miasto 1000 pkt a w informacji dla gracza pokazuje obok nicku ze mam 499 pkt natomiast u góry pokazuje ze mam 1000 i wogóle te punkty sie nie zgadzaja . Przez to nie moge wysłac massa
  15. Travian

Odp: Travian szukam gracza doswiadczonego do gry w traviana