Najnowsze treści autorstwa lunatyk27

  1. Polityka i mapki

    No to mógł to zrobić normalnie, a nie w taki sposób jak to zrobił. Tacy "z klasą" jesteście, PoN na cały serwer bo święto, szkoda że ta klasa znika od razu jak przychodzi do moralnych zachowań. Miłych świąt życzę:)
  2. Polityka i mapki

    zugi był u nas tydzień, mało się odzywał i mało pomagał, a misiek.. misiek to zwykły kret, zdziwię się jak go wezmą do oficjalnych Lisów, jak ktoś raz tak zdradził swojego to czemu nie zrobi tego drugi raz? Taki wygląd jego, jak to ktoś kiedyś powiedział "ja nie chcę przeżyć, ja chcę żyć!" Może...
  3. Polityka i mapki

    Czekam z niecierpliwością na każdy kolejny update, i tym razem muszę poprawić ponieważ w tekst wdarła się nieprawda. Może i zostaliśmy rozebrani dosyć szybko, paru graczy ostało się trochę dłużej, inni trochę krócej, ale co wiem na pewno żaden gracz ze Starej Gwardii nie przeszedł do Lisów Stara...
  4. Polityka i mapki

    też czekam, ciekawe jak zostaniemy pociśnieni xD
  5. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    a szkoda nawet nie wiedzialem cale zycie sie czlowiek uczy
  6. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    A co, masz jakiegoś kandydata? Nas dzisiaj tak trzebią że bym się nie zdziwił:)
  7. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    codzienne odznaczenie za agresora dnia
  8. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    niech Lisek ktory dostanie murek atakujacego sie pochwali ile ubil w jeden dzien bo sam ciekawy jestem
  9. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    o wow zadziałało, dzieki
  10. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    tu kolega sie pomylil chodzilo mu o m45* za blisko siebie klawisze sa i takie pomylki sie zdarzaja hehe
  11. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    od razu że się sypie.. inwentaryzację przeprowadzamy
Do góry