Najnowsze treści autorstwa lw92

1. [Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Dobro (+) vs Zło (-) ja proponiję zbanować lw(+) i niezbanować lw(-) bo w zbanowaniu mnie widzę same plusy;)
  2. Shannqa

Odp: Shannqa pamiętam że Elastynka się wtedy odchudzała więc pytanie jeżeli bym się ją zapytał o wynik tego czy by sę na mnie obraziła?
  3. Skojarzenia z Grepolis

Odp: Skojarzenia z Grepolis żebro-pchnięcie pod żebro włócznią-hoplita-grepolis emancypacja
  4. [Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Dobro (+) vs Zło (-) gt zamordowali żebym go nie zaspamował
  5. [Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Dobro (+) vs Zło (-) to były smutne końce mojego gracza roku którego oszukańczo dostałem a bezprawnie mnie go na jakiś czas pozbawiono
  6. Jadłeś czy nie jadłeś?

Odp: Jadłeś czy nie jadłeś? nie(dobra odpowiedź bo oni serc nie mają) jadłeś wosk
  7. Shannqa

Odp: Shannqa dlaczego jedzenie jest jedyną prawdziwą miłością?
  8. [Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Dobro (+) vs Zło (-) LoopDog bardziej udzielałem się kiedyś na gt ale mnie tam po cichu usunęli;)
  9. Jadłeś czy nie jadłeś?

Odp: Jadłeś czy nie jadłeś? nie jadłeś/aś serce admina
  10. [Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - Dobro (+) vs Zło (-) jak to maju admini i modki wygrali?
  11. londi

Odp: londi londi jak umówisz się ze mną na chińczyka jak zamordowano czat GT?
  12. [Dobry] Kompendium wiedzy o IRC

Odp: Kompendium wiedzy o IRC potrzeba tu nowych obrazków bo ja nic z tego nie rozumiem
  13. Dyskusja ogólna

Odp: Dyskusja ogólna hahahahahaha pytanie czy jest sens prosić o odbanowanie jak uśmierciliście GT?
  14. Dyskusja ogólna

Odp: Dyskusja ogólna Gt padło i teraz wszelkie próby reaktywacji na niewiele się zdadzą, GT nigdy już nie będzie takie jak kiedyś gdy na nie wchodziło się aż roiło się od spisków i wrogich agentów a team nie zostawiał nas nawet na minutę samych(jak zostawił to wszystko zaspamowaliśmy) zostawmy...
  15. Dyskusja ogólna

Odp: Dyskusja ogólna oczywiście ale gdzie się zgadamy jak a na GT pisać niemoge