Najnowsze treści autorstwa lysy1990

  1. lysy1990

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Niestety, zbyt mocni jesteście, a u nas ekipa, która miała być "starannie wyselekcjonowana" do takiej jednak nie należy.
  2. lysy1990

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    BIAŁA FLAGA Tak to widzę :)
  3. lysy1990

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Brawo dla Z.O.O, pięknie dzisiaj zamiatają
  4. lysy1990

    Kronika Przedwojenna - Himera

    Wtorek niech będzie odpowiedzią :)
  5. lysy1990

    Kronika Przedwojenna - Himera

    Super Leito :)Fajna lekturka
  6. lysy1990

    Pontonem przez Wisłę

    Siemanko! Ruszyłem wczoraj w Czechowicach- Dziedzicach pontonem przez Wisłę. Dokładniej wodowanie było na rzece Białej, która tuż za Czechowicami łączy się z Wisłą. Jest to praktycznie sam początek Wisły gdzie można swobodnie płynąć kajakiem czy pontonem. Jakie mam cele na tę wycieczkę...
  7. lysy1990

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    To jest jak najbardziej powód. Nie zaprzeczę :) Z jednym ale, często jest tak, że na jednym świecie grasz pod jedną banderą, a na innym po przeciwnej stronie. Za bardzo chyba na neukrqtisie się nie kochacie? Co nie zmienia faktu, że lepiej i tak byście na tym wyszli wychodząc z propozycją...
  8. lysy1990

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    dla mnie żadną ujmą nie jest przegranie świata, cały czas powtarzam, że to tylko glupia gierka przez internet. Wygrał sojusz lepszy, lepiej zorganizowany i posiadających na dzień cudów lepszych graczy. Tyle
  9. lysy1990

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Majster, a jakiej porażki? :) przecież ja byłem chyba pierwszy co pobiegł z gratulacjami do bgwg :) pogratulowałem i uznałem za lepszy sojusz taktycznie.
  10. lysy1990

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Zabójca, jak pisałem wyżej nie jestem w stanie napisać co się tam dzieje, bo mnie tam nie ma, co nie znaczy przecież, że nie obserwuję grepostats i kto gdzie gra.
  11. lysy1990

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ja nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć co się dzieje na naukartisie, bo najzwyczajniej nie mam tam ani jednego miasta. Ale w zaistniałej sytuacji wykorzystam kontakty z tego świata. Na pewno po tym co zrobiliście nie odpuszczę, a sami dobrze wiecie, że z kim jak z kim, ale ze mną zawsze się szło...
  12. lysy1990

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Powyższe ataki były tylko pretekstem pod wojnę z nami. Nie oszukujmy się, jeżeli sojusze się dogadują w miarę i jakiś jełop poleci to jest rekompensata w surowcach i temat zamknięty. Pisałem z siwym nawet o tych atakach, to mi napisał, że on nie mieszka w Polsce i u niego już jest niedziela :D...
  13. lysy1990

    Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wygra po prostu lepszy :) a to będzie jeden z niewielu światów gdzie o cudy rywalizują zielone sojusze :) Wygra bgwg to wygra :) nikt nie będzie miał pretensji ani żali, że wykazali się lepszą taktyką :)
  14. lysy1990

    cześć, podpowiesz jak zainstalować potuska na tableta?

    cześć, podpowiesz jak zainstalować potuska na tableta?
  15. lysy1990

    Zmiana sytemu punktowania (za złom)

    Oczywiście masz rację, ludzie wolą sobie domki budować niż wojować, a jak ktoś atakuje to jesteś tym złym i nie dobrym. Ale to też ma wpływ ten wspomniany złom. Jak ktoś wyżej zauważył tracisz np 8k, a rozbijasz 4k birem i stąd ludziom lepiej jest złomować, gdzie ktoś inny w gratisie da punkty...
Do góry