Najnowsze treści autorstwa lysy1990

1. lysy1990

Sytuacja na świecie Cytera

Hej hej Grzesiu :) wesołych Świąt!
  2. lysy1990

Sytuacja na świecie Cytera

Dobry wieczór, siema hej.
  3. lysy1990

Dyskusja na temat nowego świata

Jak będzie nowy system, to zawitam. Pozdro dla znajomych ;)
  4. lysy1990

Szczęśliwa Siódemka - dzień 1

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 1 1820.
  5. lysy1990

Sytuacja na świecie Baris

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris ten Grzesiu to pitolu farmazony, jak by powalczył jak zawsze to by się działo :)
  6. lysy1990

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris taka aktualizacja, miejmy nadzieję, że zmienią to przy najbliższej zmianie
  7. lysy1990

Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji ale zrypaliście te surowce, kto wymyśla i dopuszcza te aktualizacje? no Panie i Panowie z supportu popisaliście się tym razem :) i kto mi teraz mi odda to drewno zamiast tego węgla? :)
  8. lysy1990

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris Wszystkiegoo dobrego w re święta. Zdrowia oraz spędzenia w milej atmosferze czasu w gronie rodzinnym
  9. lysy1990

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris Ta gra straciła jakikolwiek sens. Te całe eventy to raj dla złotników, gość paczkę mant zrobił i rozwalił pół m54. Gdzieś pewna granica musi być, ale INNO chyba już nie widzi tej granicy ... wróć dwie paki latają kotek
  10. lysy1990

Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji żarciki się trzymają :)
  11. lysy1990

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris kopiuj wklej po proszę i to jeden przykład (jeszcze nie potwierdzony) , a pisałeś w liczbie mnogiej, łysy czeka.
  12. lysy1990

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris oj już nie szarżuj z tą wtyką, ja osobiście nic o niej nie wiem. Po za tym kretowisko zawsze i wszędzie było. Pokaż jakiś dowód, że jakiekolwiek zaczepki szły od nas, a nie rzucaj pustych słów
  13. lysy1990

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris Chodzi o tą wiadomość: - - - Automatycznie połączono posty - - - Kilku zdrowych wojowników jest. A Ty Grzesiu męczysz ten Zakros dalej? tam to jest patologia z tą szybkością, męcząca strasznie..
  14. lysy1990

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris i jak tam na świecie?
  15. lysy1990

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris oj tam, pospinajmy się na FO, bo na świecie wieje nudą