Najnowsze treści autorstwa M0nia

  1. M0nia

    Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

    Wszystko co mogło pójść nie tak z nowym wyglądem aplikacji to tak poszło. 1. Brak zegara 2. Brak widocznego stanu wojsk 3. Bez zarządcy trzeba szukać ruchów wojsk. Ikonka w której one się znajdują przyzwyczaiły do podglądu aktywnych czarów w mieście. To takie z podstawowych problemów które wiem...
  2. M0nia

    [Ulepszenie] Zmiana prędkości handlu na Chania pl116

    Ale ja nie rozumiem po co cała ta ankieta. Na forum jest info o jakiej prędkości wychodzi świat, tak samo jak wchodzicie na świat widnieje taka informacja, nic nie jest tajne, wszystko jawne. Może zróbcie jeszcze ankiete że jednak nie chcecie olimpu tylko dominacje, cudy itd. Nie podoba się...
  3. M0nia

    Side - rozmowy o świecie i nie tylko

  4. M0nia

    Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    Standard w wykonaniu c0mbata, najpierw zaczepia a potem kuli ogon. Zupełnie jak chihuahua, najpierw narobi hałasu a potem od własnego cienia ucieka
  5. M0nia

    Side - rozmowy o świecie i nie tylko

  6. M0nia

    1. Francja vs. Polska Extra Bonus ! do 21:00

    31-25 dla francji Side-Dziura w pamieci
  7. M0nia

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Chciałabym podziękować wszystkim co uszanowali moje życie prywatne na koniec świata i zaprzestali ataków :):):) będzie to na pewno zapamiętane przeze mnie :)
  8. M0nia

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jaką? like na każdy komentarz ? :D:D:D:D czy dać się zbanować :p
  9. M0nia

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Właśnie o tym pisze, że uwielbiam takie sytuacje. Moje też nie jednokrotnie zostały skasowane, anie było w nich nic takiego złego :(
  10. M0nia

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Napisz do supportu żeby Ci dali. Jak ładnie się postarasz to dostaniesz.
  11. M0nia

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Uwielbiam znikające komentarze :D wiem że było tu coś napisane ale zniknęło :P zostały tylko wiadomości wyrwane z kontekstu
  12. M0nia

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Atakujesz sobie miasteczko, farmiąc surkę przy okazji .. ot wiadomość mi to by nawet przez myśl nie przyszło tak się poniżyć i to u wroga którego próbuje się na każdym kroku "wyśmiewać"
  13. M0nia

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ja nigdzie nie napisałam że to tylko ten element powoduje psucie gry. Jest wiele innych aspektów tej gry gdzie młodsze pokolenie ja psuje i nie tylko oni. Odniosłam się tu tylko do wypowiedzi szanownej pani support o wyzwiska a w głównej mierze to właśnie te młodsze pokolenie nie jest nauczone...
  14. M0nia

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Forum ogólne czy gra takie odzywki są codziennością, ale skoro na wszelakie tickety support nie reaguje to się czują bez karni tacy delikwenci. Coraz to młodsze pokolenie które wchodzi na grę psuje ją takimi zachowaniami. Nie reagujcie dalej, pozwalajcie psuć grę a tak jak już raz napisałam...
Do góry