Najnowsze treści autorstwa R e f

  1. R e f

    Amfipoli - rozmowy o świecie i nie tylko

    ten krótki czas BW by się fajnie spinał z bonusem do ataku dla ogni, żeby mocniej pokarać obronę birkami na ostatnią chwilę yooooooooooo właśnie zobaczyłem że to szybka dominacja, ależ inno wypuściło świetny świat! Wielkie ukłony. Często kręciłem nosem na różne poczynania Teamu, ale za ten...
  2. R e f

    Dyskusja na temat nowego świata

    o kurczaki, ciekawy serwer z nowym systemem podboju HMMMMMM
  3. R e f

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wrzucicie jakies screeny z gierki dla ludzi co mają szlaban na logowanie sie na grepo, żeby cokolwiek o układzie sił i topce dało się powiedzieć :rolleyes: Kolega pyta
  4. R e f

    Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    każdy wie, że nie da się trafić kilku poleceń w tę samą sekundę
  5. R e f

    Co zachęciłoby Was do powrotu?

    ahhh tak, dominacja po miesiącu gry
  6. R e f

    Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    Gdy obrażane jest dobre imię mamy, moim obowiązkiem jest walka
  7. R e f

    Co zachęciłoby Was do powrotu?

    1. Olimp na nowym 2. Duuuże zmiany w balansie gry, które chciałoby się wypróbować 3. Serwer bez złota, na którym chciałbym spróbować swoich sił
  8. R e f

    [Pytanie] +20% dla ataku jednostek nie-mitycznych (lądowe i morskie) ->wzmocnienie

    Właśnie opisałeś cel bonusu nocnego. Żeby wtedy MOŻNA było być mniej aktywnym
  9. R e f

    [Pytanie] +20% dla ataku jednostek nie-mitycznych (lądowe i morskie) ->wzmocnienie

    każdy wie, że nie da się trafić kilku poleceń w tę samą sekundę
  10. R e f

    [Pytanie] +20% dla ataku jednostek nie-mitycznych (lądowe i morskie) ->wzmocnienie

    O kurde, do teraz myślałem, że te bonusy do ataku były tylko pod nowy system. Na starym faktycznie trochę z czapy. Jedną z głównych, monstrualnych przewag obrońcy na nowym systemie jest możliwość gniewowania i sztormowania ataków w nieskończoność (zakładając, że gracz cokolwiek umie i ma...
  11. R e f

    Dyskusja na temat nowego świata

  12. R e f

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dzięki za serwerek, fajnie było. Ave Wilec, KrótKi i Bob - bohaterscy KO DEFF, na których nie zasługiwaliśmy, a którzy dzielnie dzień w dzień (nie licząc urlopów) pilnowali naszych miast
  13. R e f

    Side - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dokładnie tak, przecież latając po łaski do sojuszników boscy będą padać na murk... Hm :rolleyes:
  14. R e f

    Dyskusja na temat wydarzenia Zimowa Grepolympia 2023

    Aha, bonus do ataku, który jest do wygrania w ostatniej dyscyplinie bardzo mocno muruje front na starym systemie, bo bonus do obrony nie działa na okupacje. Nie mogę się wypowiadać w imieniu graczy starego systemu, ale może trzeba przemyśleć siłę tych bonusów i uzależnić ją od systemu podboju...
Do góry