Najnowsze treści autorstwa Makkad

1. [Ulepszenie] samouczek nowa misja

Odp: samouczek nowa misja można zarezerwować połowę miejsc z wyspy, na to rozwiązanie, jak grasz w inne gry to są przykłady takich wirtualnych graczy, by nowy gracz mógł się przekonać jak się zdobywa nowe miasto i że jego obrona złożona z 200 def nie jest niezwyciężona, to luźny pomysł do...
  2. [Ulepszenie] samouczek nowa misja

Martwi mnie że dużo ludzi rezygnuje, część się zraża jak traci swoje pierwsze wypieszczone miasto. Dlatego może dobrym pomysłem byłaby ostatnia misja samouczka, w której gracz by musiał przejąć miasto wirtualnego gracza, najlepiej na tej samej wyspie, to powodowałoby by że taki gracz z dwoma...
  3. [Nowość] Nowy świat bez złota

Odp: Nowy świat bez złota pewno by można było na próbę taki świat zrobić, tylko ktoś by musiał wyliczyć ile średnio złota gracz wydaje na świecie i ilu gra, a potem zrobić tyle za wejście od gracza np. 500monet przy określeniu że serwer jest utrzymywany określony z góry gwarantowany czas np...
  4. [Ulepszenie] [Gra]zbierania surowców w Kapitanie + zlecanie pochodów

Odp: [Gra]zbierania surowców w Kapitanie + zlecanie pochodów żeby zebrać kapitanem, muszę kliknąć na każde miasto, np. 60 miast (mam więcej) X 20 sek = 20 minut, ale całkowita tragedia gdy gram na apce, trzeba wejść do opcji zbierania, a potem przewijać za każdym razem listę kilkudziesięciu...
  5. [Ulepszenie] [Gra]zbierania surowców w Kapitanie + zlecanie pochodów

Ten temat już był i został odrzucony pomimo, iż większość głosujących była za. Chodzi o wprowadzenie przy większej ilości miast w opcji Kapitan zbierania surowców i zlecania pochodów we wszystkich miastach za pomocą jednego kliknięcia. Bardzo lubię tą grę ale przy kilkudziesięciu miastach...
  6. [Omawiane] Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku

Odp: Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku napisz proszę coś więcej bo nie jestem w temacie, a wolałbym dzwonek niż wibracje
  7. [Omawiane] Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku

Czy jest możliwość zmiana dźwięku powiadomienia o ataku w aplikacji na telefon, odgłos fanfar na spotkaniu w pracy nie jest zbyt pożądany
  8. [Ulepszenie] Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna

Odp: Lepsza komunikacja na forum sojuszu - Aplikacja mobilna ja mam prostsze rozwiązanie tego problemu, mogłyby się posty pokazywać w kolejności od najnowszego, to by jeszcze bardziej ułatwiło sprawę a byłoby chyba łatwiejsze dla informatyków
  9. Walki na świecie Delos

Odp: Walki na świecie Delos Czasem się dzieje i to dużo