Najnowsze treści autorstwa malibu123123

  1. Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

    Gratuluję DZIOBOM wygrania serwera, 4 cudaki są wasze (co było oczywiste od początku serwera). Koalicja powalczyła, ale nie daliśmy rady (trudno). Fajnie, że walczyliśmy i trochę Wam utrudnialiśmy tą wygraną. Serwer był bardzo jednostronny, od początku weszliście bardzo silnym składem, więc nie...
  2. [Zakończony] Gracz roku 2023 - Głosowanie i Wynik

    a) malibu123123 b) Milas
  3. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ostra? Nie widzę abym rzucała nożami ;) Po prostu zastanawiałam się skąd takie nazewnictwo wobec naszej grupy znajomych. A że na forum nawet gdy my milczymy zawsze ktoś trzaska naszymi nickami na forum ogólnym, spytałam aby zrozumieć dlaczego tak się dzieje :) alphahydranoid fajnie mi...
  4. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Kojarzę to chyba nie znam ...? Uważasz, że to daje już Tobie prawo do hejtowania wielu osób (graczy)?
  5. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Oczywiście, znasz najlepiej brondera i pozostałych graczy, brawo Ty :)))) A kim jest WIelki Zabójca, bo nie kojarzę jakoś?
  6. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Idąc tym tropem to da Yavusy, Mazury, erguny, Hopolici, droidzi itd. itp. Grałam w wielu sojuszach i mam swój nick. Nie mam pojęcia dlaczego tak głupowato na forum ogólnym przyjęło się. Chyba zwyczajnie zamiłowanie do hejtu przez graczy. Taka moda grepolisowa.
  7. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Brondery? A ilu tych Bronderów gra? Bo ja widzę jednego gracza z takim nickiem. Czyżby ktoś miał jakieś omamy wzrokowe?
  8. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    POMPA POMPA ;)
  9. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Oj tam, zaraz afera. Zwyczajnie gra,. Wyrównana walka na serwerze była :) Teraz czas na zakończenie serwera i rozdanie koronek na które zasłużyli gracze :)
  10. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nie do końca, LISY skończyły teraz KOALICJA zacznie rozdzielanie (rozdawanie) koronek.
  11. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Zasłużone zwycięstwo LISKÓW :) Gratki dla Lisów i Goryli, świetna wspólna gra :)
  12. Gracz Roku 2021 - Głosowanie

    a) DEIF b) Dion
  13. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nooo kaplelusz 20 :) Masz rację, bo to taki cylinder raczej.
  14. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Oj tylko troszkę, dodałam kapelusz :)
  15. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ja ja odpowiem, ma 200 cm
Do góry