Najnowsze treści autorstwa marecki1970

  1. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    moj ostatni swiat,przygladalem sie,gratulacje,ladnie wam poszlo/ Norbi,w pelni zasluzyliscie,bylo was mniej a jednak....
  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    zas do alko wszystko sprowadzasz,ja tylko napisalem ze gosc wywalil wiecej zlota niz armia kaszy zjadla zawija sie z frontu bo go lekko sprowadzilismy do pionu,tak sie nieda grac////nastepny gracz co myslal ze zlotkiem swiat podbije odplynal do krainy mlekiem plynacej na peryferiach...
  3. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    the best fighter on the world sweet juice SHOW MAKER ZAWINAL SWOJE 4 LITERECZKI Z FRONTU,CZyZBY WYMIEKL JAK TAMPON?????jak ja go lubie i jego show texty JUTRO STRACISZ MIASTO,ze jak,ze co ze kto????eeeeh cienki maker bo do show trzeba miec pojecie hehehe,ktos kto zloci kilka walcow tylko po to...
  4. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    swieta prawda,trzeba do tego co sie dzieje podchodzic na luzie....eeeh grepo tez potrafi podniec cisnienie czasami:)jak w realu,ale trzeba na spokojnie i z chlodna glowa podchodzic co sie tu dzieje...a sie dzieje,lisy rozbieraja paru graczy,wiec nie tylko u nas ktos konczy,real wzywa...
  5. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    wekend jest,sek w tym ze jestem trzezwy jak swinia przed zabiciem,mierzi mnie jak ktos pisze o statach ,,a staty nie graja,chyba ze zaczely od nowego roku,nowy lad wszedl wiec moze cos sie zmienilo,ale chyba nie na grepo,wystarczy ze napisze prosbe o zlomowanie i bede w pierwszej 50tce,bede...
  6. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    no jestem,nie gralem z hoplita i nie gralem z toba,szarak jestem....nie to co ty...
  7. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    pewnie tak by bylo,co nie zmienia faktu ze slanie fejkow po nocach do gracza co niema ogni,bo niema od kilku dobrych lat mija sie z celem,ale niech sobie sle,a co do zjedzenia mnie to mi to rybka,bo to jest gra zespolowa kolego hoplito,wbic bunt to jedno a przejac to drugie,cos ostatnio wam nie...
  8. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    lapka kupilem w UK,polskich znakow niemam,co nie zmienia faktu ze mam dzs beke:)
  9. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    takiego zawodnika jak diablo nie widzialem od 2011 roku,lata reularnie jak bus na kielce,3 w nocy sle,8 wchoddza,trzeba byc naprawde po korkach zeby slac co noc ataki nic nie dajace,brawo diablo,,takich graczy nam trzeba,lubu dubu,niech zyje nam,eeeeeh ide sie napic,sorki diabelosiku,ale jestec...
  10. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    zapomnialem napisac,brawo diabelos,trafil pw,uuuuu gracz roku,chyba ci pogratuluje,ale czego?napisz do moniki ona ci wyjasni ile ja mam offa i deffa,.next
  11. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    znajdz nastepny taki rapek to ci flaszke postawie,wiem ze jest ale bedziesz musial podrazyc,dzisiaj trafiles paczke birem bo specjalnie zostawilem zeby ci morale nie siadlo.ale ty jestes naiwny.....
  12. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    glenfiddich polecam,najbardziej popularna single malt na swiecie,ale sa lepsze,nie bede pisal bo dobra wishky od korka sie zaczyna
  13. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    alko niema z tym nic wspolnego,pije bo lubie,a po wyzloceniu offa ktory jednak nie wszedl jest bol jelita grubego zkonczony zwieraczem,wiec wole pic nic nie rozumiesz,napij sie a zrozumiesz:))
  14. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    powaznie to jutro mam wolne i niewiem czy na 8 wstane,kidding,ja nie spie ja czekam przy fonie na ataki,,pozdro diabelosik,jak ja lubie twoje ataki w pustke:)))mowili ze chuck norris zaginal w akci,ale to diabelosik ciagle walczy ,sle,wstaje ,odleje sie,sle i nic....zero czyli noll,sle dalej i...
  15. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    absolutnie nie mam zamiaru kogos obrazac,poprostu tu jest nudno,trza cos napisac for fun zeby bylo weselej:)
Do góry