Najnowsze treści autorstwa Marta996

1. Marta996

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Od osądzania jest Pan Bóg - pisany wielką literą, to tak do wiadomości niektórych. Moderator jest od moderowania forum. W kwestii osądów polecam film, a najlepiej książkę pt. "Chata" - dowiesz się o kwestii osądzania i może nawet wzbudzi to w Tobie refleksję :)
  2. Marta996

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

A czy tutaj ktoś narzeka? Zobaczymy jak to będzie, ale muszę przyznać, że parę wpisów przeczytanych tutaj zachęciły mnie aby uzupełnić slociki i działać na rzecz swoich ludków :) wiec pobawię się odrobinkę z co poniektórymi, bo nie lubię czczego gadania dla samego tylko gadania :) uważam, że jak...
  3. Marta996

Sytuacja na świecie Pandosia

Może gra a może nie gra :) Ja to wiem, ale nie powiem
  4. Marta996

Coś nie pykło Valarkom w miasteczku Misiaczków :) i mam nadzieję, że taka passa się utrzyma :) że nie będzie im pykać
  5. Marta996

kup sobie, na giełdzie jej pełno :)
  6. Marta996

Sparrow przyjacielu z innych serwerków weź Ty wyluzuj chłopaku bo serio Ci wszystkie żyłki popękają. Nie widzisz w swojej wypowiedzi totalnego trolowania? Sądziłam, że stać Cię na coś głębszego a nie jakieś durnowate przytyki, że ktoś jest lany. Jak na razie to zdaje się, że Wasz sojusz więcej...
  7. Marta996

Dzieci ....
  8. Marta996

Sytuacja na świecie Olint

Widzę, że mnie polubiłeś lub moją wypowiedź, ale niestety żal - bo Twoi koledzy sojuszowi są bardzo sztywni w myśleniu. Dawno temu, nawet baaaaardzo dawno postanowili strzelić na mnie focha i tak trwają w swoich skostniałych uprzedzeniach. Żal, że nie umieją spojrzeć obiektywnie i na fakty...
  9. Marta996

nie gniewam się ;) mogę Ci nawet wspaniałomyślnie wybaczyć
  10. Marta996

Ja dziś odwiedziłam aż kilka mórz zanim zakotwiczyłam na zbiegu mórz 55 i 65 :) jest ok, na razie wiaterki spokojne :) ale niedługo przewiduję halne i takie tam inne wiatry huraganowe :) miałam rok przerwy - prawie, ale widać kliny wstawia sie tak samo jak przed rokiem, przed dwoma latami ect...
  11. Marta996

Witam po wiekach :) przyszłam sobie na serwerek dla picu, kilka dni minęło, sama na własne życzenie zdjęłam sobie ochronkę i jakieś wielkie brutalne gangi ruszyły na mnie i to hurtem śląc klocki :) no ja im mówię, że człowiekiem to trzeba być a nie sępem łasym na łatwą padlinę nie słuchali...
  12. Marta996

Ja tam nie wiem, ale znam tylko tych najstarszych stażem grajków, którzy na domiar nie zmienili nicków :) i wiem, że na starszych światach nieźle potrafili pocisnąć, nawet bardzo nieźle, np. Devil, Hayo, Antares, Piła itd. itp. Przy okazji pozdrawiam ich wszystkich serdecznie :) ale oczywiście...
  13. Marta996

Wiesz, z tą opinią byłabym nieco ostrożniejsza :)
  14. Marta996

Witam się
  15. Marta996

Sytuacja na świecie Katania

Będzie ciekawie, to pewne :) a teraz zapraszam do mnie na zakupy surkowe, 10 k dowolnych surowców w dowolnych proporcjach za jedyne 50 golda + niespodzianki, miłe nick: nika0705 - oczywiście