Najnowsze treści autorstwa Mati5243

1. Mati5243

Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Masz rację salisz , czyli gra niedługo będzie prowadzić do tego ,że będziemy się na serio zabijać ? Jakim trzeba być imbecylem by porównywać grę do prawdziwej historii. Wchodzisz na grę by się bawić , a nie dokuczać fejkami by druga osoba nie spała i stosowanie innych krzywych akcji.
  2. Mati5243

Swoją drogą ciekawi mnie jaką przyjemność czerpie się z kupionej wygranej. To tak jakby kupić sobie jakąś grę na kompa i zamiast przechodzić wszystkie misje po kolei to zapłacić komuś by to przeszedł za mnie - ma to sens ? Potem rysujesz sobie koronkę na płycie odkładasz na półkę.
  3. Mati5243

przynajmniej krecik nie jest osamotniony teraz :D
  4. Mati5243

Dyskusja na temat nowego świata

Znowu, przecież widzisz ze malina idzie :)
  5. Mati5243

Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Każdy gra jak chce, w ilu chce i bezsensu to wytykać. Jeśli chcesz wygrać to trzeba działać dyplomatycznie, jak jesteś fajter to wyrzuć dyplomatę z sojuszu bo niepotrzebny. Jak ktoś lubi to buduje murki, a jak nie to ich nie robi. Jak ktoś lubi fejkowac to ma do tego prawo, jeśli nie to nie. To...
  6. Mati5243

handlarze pewnie pójdą
  7. Mati5243

Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

chwalić można , wtedy jesteś ich kumplem ... do czasu aż powiesz prawdę na ich temat :D
  8. Mati5243

Tutaj jak ktoś ma 100 ogni to mistrz, większość serwera ma to co z misji dostali.
  9. Mati5243

Swiadome wykorzystanie błędu w grze

Jeden atak powoduje powstanie więcej raportów niż jedno wsparcie. Wspierać można , atakować nie.
  10. Mati5243

[Omawiane] synchro

Trzeba go zgłosić, szybko!
  11. Mati5243

[Omawiane] synchro

To niemożliwe , to na pewno bot , zgłaszać i jeszcze raz zgłaszać i kręcić filmiki bez przerwy , mamy tak zarąbiste serwery na których na pewno każdy ruch zobaczymy prawidłowo. Nie ma sensu się uczyć grać, najlepiej zgłosić i liczyć na darmowe wiochy :)
  12. Mati5243

ale tu kipi aktywnością
  13. Mati5243

Nie gram na nowych systemach ale domyślam się że trzeba puścić te fejki, jak ktoś skupi się na jednym konkretnym mieście to wiadomo że wstawicie tam cały deff i z akcji będą nici.
  14. Mati5243

Ale to nie zmienia faktu ,że serwery są do niczego. Może wypowie się ktoś kto ma pojęcie w tej dziedzinie ? czy można zrobić tak by serwer na luzie wytrzymał 10tys ataków na okupacje i chodził bez żadnych zamuleń ? Ja myślę ,że świat poszedł na tyle do przodu ,że i grepolis też mogłoby się...
  15. Mati5243

nowy system 2-2-2 Ten świat nie będzie się cieszył aktywnością raczej :p