Najnowsze treści autorstwa maxell777

1. Sytuacja na świecie Katania

dobra finalizujac moje wypociny to całe mdg zaczelo sie na siwecie my z turkiem i laxia ale oboje by bencki zebrali gdyby nie bylo gracza nr 1 czyli MuadDib na forum w grze calvert i tyle czesc i czolem cala historia
  2. Sytuacja na świecie Katania

ehh problemy trzeiego swiata,dla dziszejszej topki itam :) Dziś dobiegła końca opcja premium na moim koncie ;/ Sytuacja na tyle patowa, że nie miałem o tym zielonego pojęcia. Opcje konta premium ustawiam raz na cały miesiąc i nigdy nie potrafię zapamiętać kiedy ono wygasa :eek: Stąd moja...
  3. Sytuacja na świecie Katania

spoko,skoro juz nie spisz to mam dla cibie okazje zakup 2.000,000 dascoinów w cwnie dwóch harnasi.inwestycja zycia
  4. Sytuacja na świecie Katania

gram sobie juz osiem latek ale najpiekniejsze 100 ogni takich jak mulardzik ma to nikt nie miał,najwspanialsze ognie u najwspalnialszego gracza w historii grepolis.brawo,brawo i jeszcze raz brawo
  5. Sytuacja na świecie Apollonia

nie jestem kwasny , chodzi mi oto zeby bandy no name kretow nie utorszamiac z ludzmi kiedys ktrorzy kedys tam grali , zeby wstydu nie bylo
  6. Sytuacja na świecie Apollonia

tylko tak napisze na szybko ze no name i wszytkie ich odlamy nie maja nic wspolnego z no name z poczatkowych swiatow tak napawde hanbe przynosza ludziom niewielu ktorzy kiedys tam grali
  7. Sytuacja na świecie Apollonia

tak denaturatowy glupoty gada , glupi buc aha no tak denat to ja tak naprawde cale te wpisy sa moje nawet hoope co mnie krytykuje to tez moje konto ,kupe lat minelo mozna sie pomylic
  8. Sytuacja na świecie Oropos

wogole beka mielismy pakt ze slupiesurki i nasz zalozyciel rozwiazal sojusz bo do dostal okres i poszedl do paktowiczow no takie czasy bez honaru masa ludzi. i to pare godzin przed koncem ochronki
  9. Sytuacja na świecie Oropos

no niestety ale jak dwa bachory elkomendiante prowadza sojusz to tak sie konczy. a ze ludzie wsytdu nie maja , ci dwaj wiadomo ze nie maja ale cala reszta co znimi gra tez ma nie wiele
  10. Sytuacja na świecie Lindos

juz chyba cos odpisalem ale ktos usunął
  11. Sytuacja na świecie Nikaia

ta przypadkowy swiat oraz sojusz dali rade i wygrali .gratki dla gmarta bo ciezko dzis z przypadkowych osob zrobic sojusz ktory wygra swiat
  12. Sytuacja na świecie Lindos

ah spoko jeszcze troche i ziewne pawiem na wasze wypociny , kiedys dyskusje byly ostre ale merytoryczne i nikt nikogo nie splawial tekstami noname albo slupie tylko staral sie odpowiedziec kazdemu ps. na twoim tle to zadna sztuka zablysnac
  13. Sytuacja na świecie Nikaia

no jak nie grasz to wiadomo ze nie uzywasz zlota takie maslo maslane
  14. Sytuacja na świecie Lindos

omega? ale dobra do tej pory wypowiadaly sie 4 osoby spod znaku wzajemnej adoracji ale przynajmniej do nieuchronnego bana to sie zmieni
  15. Sytuacja na świecie Nikaia

no ja tak , bo jak był chociaz troche tak bystry jak ja to przeczytalbys regulamin w ktorym jasno jest napisane ze wszytkie miasta oraz wojska a takze zlote monety sa wlasnoscia inno a my tylko je uzytkujemy wiec wszyscy jestesmy slupami ale ty tego nie skumales