Najnowsze treści autorstwa MazakPL

1. Sytuacja na świecie Hermonassa

Raz się traci raz się zyskuje..na tym na gra polega ;)
  2. MazakPL

Oczywiście A skoro zwróciłem Twą uwagę..to znaczy że Ją znalazłem :P
  3. MazakPL

Come On Czekam ja jakieś pytanka :P
  4. Sytuacja na świecie Hermonassa

Strzelcie sobie tango. Bo do Tanga trzeba dwojga.
  5. Sytuacja na świecie Hermonassa

Ja gram Obiecałem że dokończę świat to by wypadało :D Cóż..takie spartańskie wychowanie często sam praktykowałem..jak ogarnia to mu pomóc i zrobić z niego użytek Jak nie...to napisać grzecznie że niestety musimy się rozstać Skaczesz ze skały sam czy mamy Ci pomóc?
  6. Sytuacja na świecie Hermonassa

Gdybym miał minimalnie aktywniejszy i ograny squad..no i paktowicze by mi się nie wysypali..to szło by podziałać Może nie wygrać Ale życie mocno uprzykrzyć :P A że większość ogranych albo ucieka do enemy..albo kończy grę..to zostajesz z garstką ogarniętych..i Tych którzy chcą się czegoś nauczyć...
  7. Sytuacja na świecie Hermonassa

WSS nigdy powyżej 3 odłamów nie miało Co do SPQR..mieli tyle ile chcieli..nadal mieć mogą..jak dla mnie to jest pusty argument..bo my mieliśmy sojusze..patrz tylko na fakt tego..że nawet w momencie kiedy my mieliśmy 3 sojusze..SPQR 4 i istniał Sojusz Ś..dalej przewagę Eco mieliście..liczba...
  8. Sytuacja na świecie Cytera

Panie Nie obrażaj Pan
  9. Sytuacja na świecie Hermonassa

Tylko że u Was są 3 sojusze Plus fakt że nie jesteście naszym jedynym wrogiem Sęk w tym że łatwiej bronić było by się tylko i wyłącznie przed Wami..nawet jeżeli mówimy tutaj o 3 sojuszach..niż przed kąsaniem z każdej strony..jednak to sytuację zmienia
  10. Sytuacja na świecie Hermonassa

Cóż..przetrwać..ale w jakiej sytuacji..kiedy otoczony jesteś przeciwnikiem I nie siedzisz Jak Wy w kółku różańcowym trzymając się za rączki i stykając się nie powiem czym.
  11. Sytuacja na świecie Hermonassa

Nie było Nas kiedy Wy tu wbiliście :P Więc raczej aluzja do reszty Czy ja wiem czy nic tutaj nie osiągneliśmy? Mamy sojusz Jakieś tam pakty Nawet jeżeli jest słabo to i tak się jakoś trzymamy..dla mnie to sukces
  12. Sytuacja na świecie Hermonassa

Sojuszu Ś oraz bez nazwy już nie ma.. Swój wkład w walkę z Wami mieli..niestety jakiś czas temu zakończyli swoją przygodę na tym świecie Cóż..Co dalej nie zmienia faktu że WSS od momentu powstania miało i ma pod górkę..śmiem twierdzić że i będzie miało..no ale..są rzeczy na które wpływu nie mam.
  13. Sytuacja na świecie Katania

Walcz Dalej Mój Padawanie odpierając Hordy Droidów Złej Melle
  14. Sytuacja na świecie Eubea

Reasumując* Pewien* Który* Jurysdykcji* Tchórzy* To Tak By wypowiedzieć brzmiała lepiej :P
  15. Sytuacja na świecie Hermonassa

Jest to możliwe i jeden z czynników..ale nie jedyny.. Największa dysproporcja ma miejsce w tym momencie Kiedy to praktycznie 70% świata walczy z jednym sojuszem Co czyni z Nas bardzo elitarny legion nawet pomimo strat w miastach :P Żaden sojusz wcześniej(no może poza SPQR przez moment)nie mógł...