Michał333

Posty profilowe Ostatnie aktywności Posty O mnie

• Uuu. Nuda jak aby na becie ;D Dużo was tam? Aż powoli mi brakuje GP, ale nie żałuję, denerwowała mnie xD
    Siemka 3x3 :p Co tam słychać :p? Na jakim świecie maltretujesz ludzi xD?! Coś się zmieniło w gp prze ostatnie 3miesiące? Muszę przyznać że mnie trochę nie było i się nie orientuję :p
    Ps. Gratulacje rangi ;D
    najlepszego :) I w życiu prywatnym, i w grze :D
    Wszystkie najlepszego z okazji urodzin trzymaj się
    To na jutro,ale żeby być pierwsza to z wyprzedzeniem ;DDDDD

Wszystkiego Najlepszego!!!! ;););)
    Hey,o tobie też nie zapomniałam Walentynka Dla Pana. ;P
    Powodzenia bo trudno jets odzyskać numery,wteyd zodbywa się te najpotrzebniejsze

Spostrzegawczy jesteś,staram się jak moge ale już znajomym z reala odpisuje na maile po ponad tygoniu.Potem będę bardziej aktywna :)
    A co do tamtej gry...weź daj se siana, reaktywacja Atari zrobiłoby większą furrorę...
    <pokazuje "gdzie się zgina dziób pingwina"> :D
    nie mam teraz warunków...
    jestem osoba ktora zglasza glos ..czyli jestem snal z swiata pi....a glos oddaje na aganem z swiata pi..pozdrawiam odpisz czy dobrze wykonalem zadania co do zgloszenia glosu dzieki.
    To teraz wrogowi emają się czego bać xD

a ja będe teraz kupować kartę żeby mieć ten sam numer i myślę jaki nowy telefon sobie kupić :)
    ja zgłaszam naszą ostoję sojuszu z świata Pi a jest nią *Mesi* bez niej sojusz by nie był tak prężny i zorganizowany jak dziś :))))))))))))))))))
    proszę wiecej nie wysyłać zgłoszeń na mój profil, tylko w wiadomości do mnie (PW) (ryzyko pominięcia zgłoszenia).
    Zgłaszam siebie:
    Nick: dzemol
    Świat: Alfa

Szczegółowy opis mojej osoby w wątku dotyczącym konkursu.
    Ja do konkursu zgłaszam kandydaturę gracza *Mesi* świat Pi

za szczególne osiągnięcia, założenie tak prężnego sojuszu, trzymanie go w ryzach oraz za ciężka pracę.
    ja do konkursu
    nick: szymek dwa
    świat: Kappa
    w zaledwie 2 tygodnie zdobyłem tyle pkt że mogłem dołączyć do akademii najmocnieszego sojuszu na kappie
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…